Starší dorost ve Zlíně ztratil body v závěru utkání

Tomáš Vlček | 08.11.2010

Ve 22. kole extraligy staršího dorostu hostil v sobotu 6. 11. 2010 naše mladíky na svém ledě tým PSG Zlín. Skóre utkání se několikrát měnilo jako na houpačce, ale nakonec byli šťastnější domácí, kteří v závěru utkání urvali všechny 3 body.

Extraliga staršího dorostu - 22.kolo so 6.11.
PSG Berani Zlín - AZ Havířov
5:3
(2:0, 0:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 2. Řezáč (Skočík, Buchta), 20. Skočík, 55. Kovařík (Sedláček), 58. Buchta, 60. Kovařík - 39. Divoký (Vyčesaný), 48. Juhász (Diviš), 50. Kasperlík (Diviš). Rozhodčí:Volf - Hejda, Janča. Vyloučení: 2:2 + Patrman (Hav) 2+10 za naražení ze zadu. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3.
PSG Berani Zlín: Rozum - Buchta, Řezáč, Tomeček, Strojil, Macharáček, Stuchlík - Burša, Jurík, Sekerka, Matula, Hrazdíra, Sedláček, Vaculín, Kovařík, Skočík
AZ Havířov: Carbol (od 21.Tomšů) - Szewieczek, Bureš, Deutsch, Kostelník, Čintala, Ryška - Patrman, Suchý, Kasperlík, Pasker, Křibík, Juhász, Vyčesaný, Školoud, Glos, Diviš, Graca, Divoký
Domácí měli bleskový nástup do utkání a už ve 2. minutě je poslal do vedení v přesilovce Řezáč. I nadále byli domácí aktivnější, a když pak ve 20. minutě skóroval zlínský Skočík, šlo se poprvé do kabin za stavu 2:0. Ve druhé třetině se obraz hry výrazně změnil. Havířovští zabrali a odměnou jim bylo snížení z hole Michala DIVOKÉHO na 1:2 ve 39. minutě. Dokonalý obrat skóre pak předvedl AZet mezi 48. - 50. minutou, kdy se po přihrávkách Jana Diviše trefili Jakub JUHÁSZ a Martin KASPERLÍK. Jenže už za 5 minut vyrovnal Kovařík a když v 58. minutě dal gól v přesilovce Buchta, byli domácí opět na koni. Snaha havířovských o vyrovnání i přes velkou snahu nebyla korunována úspěchem. A tak definitivní tečku za utkáním nakonec udělal svým druhým gólem 12 vteřin před koncem do prázdné branky Kovařík - 5:3.