AZ Havířov

Vstupenky online je možno zakoupit ZDE

Nábor do přípravky

Rádi mezi námi přivítáme další malé hokejisty. Děti ročníků 2016 - 2017 a mladší můžete kdykoliv (i bez ohlášení) přivést na tréninky přípravky. Tréninky probíhají obvykle od září do března 2x - 4x týdně na ledové ploše, případně v tělocvičně (viz. ROZPIS TRÉNINKŮ) a v květnu a červnu 3 x týdně na ploše zimního stadiónu.

Pokud si myslíte, že nemáte peníze na drahé příspěvky a výstroj, tak nevěšte hlavu. V hokejovém klubu AZ Havířov  děti  a nově příchozí mají možnost zapůjčení výstroje.

 CO JE POTŘEBA UDĚLAT, ABY SE VAŠE DÍTĚ STALO ČLENEM AZ HAVÍŘOV 

Stačí se podívat na webové stránky klubu a tam si najít kontakty na trenéry (viz níže). Pak už stačí buďto jen zavolat, případně napsat e-mail na  jemelik@hc-havirov.cz a zeptat se kdy a kam mám svého kluka nebo holku, kteří chtějí hrát hokej, přivést. Děti můžete přivést rovnou na trénink bez ohlášení předem. Na tréninku stačí vyplnit jednoduchou evidenční kartu hráče. Ukázky z tréninku přípravky obsahuje NÁBOROVÉ VIDEO.

Na počátku to nestojí skoro žádné peníze. Důležitý je zájem a ochota přivést dítě 2x-4x týdně na trénink. Navíc tréninky nejsou jen o hokeji, ale i o vytváření pozitivního vztahu ke sportu, o budování si kamarádských vztahů a hlavně o zábavě.

 KONTAKTY NA TRENÉRY PŘÍPRAVKY: 

Petr Jemelík: 601242256

email: jemelik@hc-havirov.cz