AZ Havířov

Aukce hraných historických dresů k 90 letům AZetu probíhá ZDE.
Více informací v článku ZDE.

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
34 st 12.12.2018 Benátky n/J Kladno 3:1
34 st 12.12.2018 Vsetín Havířov 3:2
34 st 12.12.2018 Poruba Ústí n/L 5:1
34 st 12.12.2018 Přerov Č.Budějovice 2:1
34 st 12.12.2018 Slavia Prostějov 4:3
 
33 po 10.12.2018 Kladno Vsetín 6:3
33 po 10.12.2018 Třebíč Litoměřice 6:3
33 po 10.12.2018 Č.Budějovice Slavia 4:1
33 po 10.12.2018 Prostějov Jihlava 2:4
33 po 10.12.2018 Havířov Poruba 1:2
33 po 10.12.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2p
33 po 10.12.2018 Kadaň Benátky n/J 4:3
 
32 so 8.12.2018 Slavia Přerov 2:3
32 so 8.12.2018 Kladno Poruba 3:1
32 so 8.12.2018 Benátky n/J Prostějov 1:3
32 so 8.12.2018 Frýdek-Místek Havířov 3:7
32 so 8.12.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:2
32 so 8.12.2018 Jihlava Č.Budějovice 0:2
32 so 8.12.2018 Vsetín Kadaň 5:2
 
31 st 5.12.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 7:6sn
31 st 5.12.2018 Havířov Litoměřice 1:2
31 st 5.12.2018 Kadaň Poruba 3:2
31 st 5.12.2018 Prostějov Vsetín 4:2
31 st 5.12.2018 Přerov Jihlava 2:4
 
30 st 5.12.2018 Ústí n/L Třebíč 0:2
 
31 ne 2.12.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:1
 
30 so 1.12.2018 Slavia Jihlava 2:4
30 so 1.12.2018 Kladno Litoměřice 4:2
30 so 1.12.2018 Prostějov Poruba 5:2
30 so 1.12.2018 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
30 so 1.12.2018 Přerov Benátky n/J 4:0
30 so 1.12.2018 Č.Budějovice Vsetín 2:1
30 so 1.12.2018 Havířov Třebíč 4:1
 
29 st 28.11.2018 Benátky n/J Slavia 6:3
29 st 28.11.2018 Třebíč Kladno 1:2
29 st 28.11.2018 Vsetín Přerov 3:1
29 st 28.11.2018 Ústí n/L Havířov 1:4
29 st 28.11.2018 Litoměřice Kadaň 3:0
29 st 28.11.2018 Frýdek-Místek Prostějov 7:2
29 st 28.11.2018 Poruba Č.Budějovice 3:1
 
28 po 26.11.2018 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:4
28 po 26.11.2018 Jihlava Benátky n/J 3:2sn
28 po 26.11.2018 Přerov Poruba 3:5
28 po 26.11.2018 Kadaň Třebíč 4:3
28 po 26.11.2018 Kladno Ústí n/L 3:2p
28 po 26.11.2018 Prostějov Litoměřice 4:3sn
28 po 26.11.2018 Slavia Vsetín 7:3
 
27 so 24.11.2018 Ústí n/L Kadaň 5:1
27 so 24.11.2018 Poruba Slavia 5:1
27 so 24.11.2018 Frýdek-Místek Přerov 3:1
27 so 24.11.2018 Litoměřice Č.Budějovice 1:2p
27 so 24.11.2018 Vsetín Jihlava 9:2
27 so 24.11.2018 Havířov Kladno 1:3
27 so 24.11.2018 Třebíč Prostějov 3:4
 
26 st 21.11.2018 Benátky n/J Vsetín 1:4
26 st 21.11.2018 Č.Budějovice Třebíč 0:4
26 st 21.11.2018 Jihlava Poruba 4:1
26 st 21.11.2018 Prostějov Ústí n/L 2:0
26 st 21.11.2018 Kadaň Havířov 4:7
26 st 21.11.2018 Slavia Frýdek-Místek 6:2
26 st 21.11.2018 Přerov Litoměřice 4:2
 
25 po 19.11.2018 Třebíč Přerov 4:1
25 po 19.11.2018 Poruba Benátky n/J 3:1
25 po 19.11.2018 Frýdek-Místek Jihlava 3:6
25 po 19.11.2018 Litoměřice Slavia 6:2
25 po 19.11.2018 Havířov Prostějov 2:3
25 po 19.11.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 5:0
25 po 19.11.2018 Kladno Kadaň 3:4
 
24 so 17.11.2018 Slavia Třebíč 2:5
24 so 17.11.2018 Přerov Ústí n/L 0:1
24 so 17.11.2018 Poruba Vsetín 4:5
24 so 17.11.2018 Prostějov Kladno 2:3p
24 so 17.11.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2sn
24 so 17.11.2018 Jihlava Litoměřice 5:2
 
23 st 14.11.2018 Třebíč Jihlava 0:1
23 st 14.11.2018 Ústí n/L Slavia 2:4
23 st 14.11.2018 Frýdek-Místek Vsetín 5:4
23 st 14.11.2018 Litoměřice Benátky n/J 2:1p
23 st 14.11.2018 Kladno Č.Budějovice 5:0
23 st 14.11.2018 Havířov Přerov 2:1p
23 st 14.11.2018 Kadaň Prostějov 2:6
 
22 po 12.11.2018 Jihlava Ústí n/L 3:1
22 po 12.11.2018 Č.Budějovice Kadaň 5:0
22 po 12.11.2018 Benátky n/J Třebíč 3:4sn
22 po 12.11.2018 Poruba Frýdek-Místek 2:3
22 po 12.11.2018 Slavia Havířov 2:3p
22 po 12.11.2018 Přerov Kladno 3:2
 
21 so 3.11.2018 Kladno Slavia 3:2p
21 so 3.11.2018 Litoměřice Poruba 5:3
21 so 3.11.2018 Kadaň Přerov 3:4
21 so 3.11.2018 Prostějov Č.Budějovice 5:3
21 so 3.11.2018 Havířov Jihlava 0:3
21 so 3.11.2018 Třebíč Vsetín 6:2
21 pá 2.11.2018 Ústí n/L Benátky n/J 5:2
 
20 st 31.10.2018 Benátky n/J Havířov 2:4
20 st 31.10.2018 Vsetín Ústí n/L 4:2
20 st 31.10.2018 Jihlava Kladno 2:1
20 st 31.10.2018 Frýdek-Místek Litoměřice 4:2
20 st 31.10.2018 Poruba Třebíč 3:5
20 st 31.10.2018 Slavia Kadaň 2:3sn
20 st 31.10.2018 Přerov Prostějov 4:3sn
 
18 út 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:2
 
16 po 29.10.2018 Benátky n/J Č.Budějovice 2:1
 
19 so 27.10.2018 Ústí n/L Poruba 3:5
19 so 27.10.2018 Kladno Benátky n/J 5:1
19 so 27.10.2018 Havířov Vsetín 4:1
19 so 27.10.2018 Kadaň Jihlava 3:5
19 so 27.10.2018 Prostějov Slavia 3:6
19 so 27.10.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
19 so 27.10.2018 Třebíč Frýdek-Místek 6:0
 
18 st 24.10.2018 Benátky n/J Kadaň 1:3
18 st 24.10.2018 Jihlava Prostějov 8:2
18 st 24.10.2018 Poruba Havířov 2:4
18 st 24.10.2018 Litoměřice Třebíč 3:2
18 st 24.10.2018 Vsetín Kladno 2:1sn
18 st 24.10.2018 Slavia Č.Budějovice 2:3p
 
17 po 22.10.2018 Č.Budějovice Jihlava 4:1
17 po 22.10.2018 Prostějov Benátky n/J 5:1
17 po 22.10.2018 Ústí n/L Litoměřice 2:4
17 po 22.10.2018 Poruba Kladno 5:2
17 po 22.10.2018 Přerov Slavia 5:0
17 po 22.10.2018 Kadaň Vsetín 1:2sn
17 po 22.10.2018 Havířov Frýdek-Místek 6:3
 
16 so 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 so 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 so 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 so 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 so 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 so 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
 
15 st 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 st 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 st 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 st 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 st 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 st 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 st 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
 
14 po 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 po 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 po 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 po 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 po 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 po 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 po 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
 
13 so 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 so 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 so 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 so 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 so 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 so 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 so 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
 
12 st 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 st 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 st 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 st 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 st 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 st 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
 
24 út 9.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
 
11 so 6.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 so 6.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 so 6.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 so 6.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 so 6.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 so 6.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 so 6.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
 
41 pá 5.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
 
10 st 3.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 st 3.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 st 3.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 st 3.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 st 3.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 st 3.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 st 3.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
 
9 so 29.9.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 so 29.9.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 so 29.9.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 so 29.9.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 so 29.9.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 so 29.9.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 so 29.9.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
 
8 st 26.9.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 st 26.9.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 st 26.9.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 st 26.9.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 st 26.9.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 st 26.9.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 st 26.9.2018 Přerov Havířov 6:3
 
7 po 24.9.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 po 24.9.2018 Havířov Slavia 2:3
7 po 24.9.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 po 24.9.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 po 24.9.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 po 24.9.2018 Kladno Přerov 5:3
7 po 24.9.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
 
6 so 22.9.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 so 22.9.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 so 22.9.2018 Slavia Kladno 4:3
6 so 22.9.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 so 22.9.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 so 22.9.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 so 22.9.2018 Jihlava Havířov 1:3
 
5 st 19.9.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 st 19.9.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 st 19.9.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 st 19.9.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 st 19.9.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
5 st 19.9.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
 
3 út 18.9.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
 
5 po 17.9.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
 
4 so 15.9.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 so 15.9.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 so 15.9.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 so 15.9.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 so 15.9.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 so 15.9.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 so 15.9.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
 
3 st 12.9.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 st 12.9.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 st 12.9.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 st 12.9.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
3 st 12.9.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 st 12.9.2018 Havířov Poruba 2:3
 
2 po 10.9.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 po 10.9.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 po 10.9.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 po 10.9.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 po 10.9.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 po 10.9.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 po 10.9.2018 Slavia Přerov 2:4
 
1 so 8.9.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 so 8.9.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 so 8.9.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 so 8.9.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 so 8.9.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 so 8.9.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 so 8.9.2018 Prostějov Vsetín 6:5p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:02x
2:17x
2:1pp3x
2:1sn3x
3:04x
3:112x
3:210x
3:2pp4x
3:2sn3x
4:02x
4:19x
4:210x
4:38x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:09x
5:18x
5:26x
5:34x
5:42x
6:01x
6:11x
6:26x
6:310x
6:41x
6:5pp1x
7:02x
7:21x
7:33x
7:41x
7:6sn1x
8:11x
8:23x
9:22x
11:01x
0:12x
0:22x
0:33x
0:41x
1:26x
1:2pp2x
1:2sn1x
1:36x
1:46x
1:81x
2:39x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:48x
2:53x
2:61x
2:71x
3:46x
3:4sn4x
3:56x
3:63x
3:71x
4:54x
4:5sn1x
4:61x
4:71x
4:81x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Instagram Youtube