Extraliga staršího dorostu - 8.kolo so 25.9.
PSG Berani Zlín - AZ Havířov
3:2
(3:1,0:0,0:1)
Branky a nahrávky: 6. Popelka (Sekerka), 9. Tomeček (Sekerka, Popelka), 14. Kovařík (Macharáček) - 6. Juhász (Kuchař), 52. Křibík (Pasker, Čintala). Rozhodčí: Dobeš - Goňa, Obadal. Vyloučení: 8:8, navíc Vyčesaný (HAV) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:27. Průběh utkání: 0:1,3:1,3:2.
PSG Berani Zlín: Rozum - Buchta, Janota, Macharáček, Papežík, Řezáč, Strojil, Stuchlík, Tomeček - Burša, Kovařík, Hrazdíra, Jurík, Matula, Mika, Sedláček, Sekerka, Skočík, Popelka, Stuchlík, Tomeček
AZ Havířov: Tomšů - Kuchař, Szewieczek, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala - Juhász, Diviš, Vyčesaný, Pasker, Suchý, Křibík, Glos, Školoud, Dýrr, Majda, Matějek, Flamík
Ve velmi útočně hrané první třetině se skóre měnilo už v 6. minutě, a to hned na obou stranách. Za domácí se trefil Michal Popelka a za hosty Jakub Juhász. Zlínští strhli vedeni na svou stranu opět v 9. minutě po brance obránce Jaroslava Tomečka. Na dvougólový pak zvýšili domácí svůj náskok v minutě 14., díky trefě Lubomína Kovaříka. Prostřední třetina branku i přes útočnou snahu obou týmů nepřinesla. Úsilí AZetu o změnu skóre bylo odměněno 8 minut před koncem díky gólu Jana Křibíka. Další branku však už havířovští nepřidali a tak si tentokrát ze Zlína, po celkově vyrovnaném průběhu utkání, žádné body neodvezli.