V úterý čeká AZet souboj ve Frýdku - Místku

27.09.2010 | Josef Nudera

K dalšímu kolu 2.hokejové ligy zamíří AZet na led Frýdku - Místku. Havířov minulé kolo doma přehrál Techniku Brno poměrem 5:0 a Lukáš Daneček vychytal první nulu v sezoně. Frýdek - Místek v posledním zápase podlehl právě Technice vysoko 3:8. Zápas bude ve Frýdku - Místku začínat v 18:00 hodin a na zápas míří i početná divácká podpora, doufejme, že přinese tři body.

Frýdek - Místek v letošní sezoně nepředvádí výkony po kterých by byli fanoušci nadšeni. Frýdek dokázal naposledy vyhrát ve druhém kole, kdy porazil doma Břeclav. V dalších zápasech podlehl Technice Brno, Uničovu a silnému Prostějovu. Hokejisté Frýdku - Místku jsou na samém dně tabuky.

V minulých dvou sezonách působil náš soupeř vždy na posledním místě tabulky. V období před druhou ligou působil pouze v krajské soutěži.

Havířov dokázal v minulém kole na svém ledě porazit Techniku Brno. V zápase byl lepším týmem a brankář Daneček chytal s velkou jistotou. Havířov dal čtyři branky v přesilových hrách a jednu z trestného střílení, když se perfektně provedeným blafákem prezentoval Potočný.

Zápas ve Frýdku - Místku začíná 28. září 2010 v 18:00 hodin. Přijeďte fandit a podpořte AZet!