Liga juniorů - 39.kolo pá 2.2.19:15
HC Meteor Třemošná - AZ Havířov
4:3
(1:1, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 10. Albrecht (Fábera), 30. Sieger (Skala, Fábera), 31. Le (Pluhař, Albrecht), 50. Kaiser (Beníšek) – 20. Kubečka (Bielesz, Juřík), 39. Middleton (Toma, Juřík), 45. Čmiel (Kreutz, Kolat). Rozhodčí: Turhobr - Brtník, Hošťálek. Vyloučení: 3:6, navíc Albrecht a Skala (TRM) 5+OK, Siekierka (HAV) OK. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.

HC Meteor Třemošná: Bašta - Malý, Holubec (A), Bláha, Čarda, Hnát, Skala - Reiser (A), Krasanovský (C), Beníšek, Fábera, Sieger, Kuneš, Pluhař, Albrecht, Kaiser, Tran Le
AZ Havířov: Michalik - Maršálek, Kreutz (A), Činčala, Bohatý, Ćmiel, Bortoli, Juřík - Siekierka, Toma, Kolat (C), Middleton, Zálesňák, Bieslez, Kubečka, Lipka (A), Apolenář, Konesz, Kósa, Vizváry

První branku v utkání vstřelil v 10. minutě domácí Albrecht, který se po příhře Fábery prosadil v oslabení - 1:0. Hosté z Havířova však ještě do konce prvního dějství stihli vyrovnat, trefil se Nikolas Kubečka - 1:1

Na další branku se čekalo až do poloviny zápasu, Třemošná ji opět vstřelila v nerovnovážném stavu hráčů na ledové ploše, Sieger tentokrát využil přesilovou hru - 2:1. A jen 73 vteřin po jeho brance zvyšoval už na 3:1 Le. Hosté ze Slezska stihli do konce druhé třetiny skóre korigovat, Toma a Juřík přihrávali, autorem branky byl Adam Middleton - 3:2

Začátek závěrečné třetiny ovlivnilo poškození mantinelu, 5 minut se nehrálo, více to možná pomohlo našim borcům, protože ve 45: minutě vyrovnával Marek Ćmiel - 3:3. Možná zlomový moment zápasu přišel ve 49. minutě, kdy domácí hráč šel na trestnou lavici na 5 minut, nejen, že jsme přesilovku nevyužili, ale ještě v ní inkasovali branku, to když se prosadil Kaiser - 4:3

Závěr zápasu byl smutný a nedůstojný zároveň, nejprve se po zranění jednoho z našich hráčů čekalo několik minut na příjezd záchranné služby, poté byl na do konce utkání vyloučen Mateusz Siekierka za napadení jednoho ze sudích... Na stavu skóre se už nic nezměnilo, z Třemošné naši junioři odjíždějí bez bodů...