Spolupráce AZetu a K&K PNEU s.r.o. pokračuje

16.04.2016 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Firma K&K PNEU s.r.o je po statutárním městu Havířov největším sponzorem AZetu a je proto velmi potěšující informací, že klub se s tímto svým partnerem dohodl na další spolupráci. Zlatý partner klubu - firma K&K PNEU s.r.o., se specializuje na prodej pneumatik a disků, ale nabízí také další služby a příslušenství pro automobily.

„Jsme moc rádi, že tato spolupráce už pátým rokem pokračuje. Z řad soukromých subjektů je firma K&K PNEU s.r.o. největší partner a bez něj by šlo dělat hokej na takovéto úrovni velice špatně. Součástí naší spolupráce je i pojmenování havířovské víceúčelové haly jako K&K PNEU Aréna. Rád také připomínám, že firma v minulosti výrazně podpořila i naši mládež, když pořídila kompletní řadu dresů pro všechny žákovské a mládežnické týmy,“ říká manažer AZetu Patrik Rimmel.

Firma K&K PNEU byla založena v roce 1994. Na automobilovém trhu se tak může pyšnit více než dvacetiletou praxí a zkušenostmi. Mezi hlavní aktivity této společnosti patří prodej pneumatik, ocelových disků, alu disků či AKU baterií. Tím však služby K&K PNEU nekončí. Dále totiž firma provozuje pneuservis a automyčku a nabízí čistění interiérů, servis klimatizací, uskladnění pneumatik či výměnu motorového oleje. Dle nabízeného servisu a služeb se právě K&K PNEU řadí mezi špičku v České republice.

Společnost se sídlem v Šenově a pobočkou v Ostravě se jako partner AZetu angažuje již od roku 2011, tedy již od doby, kdy klub ještě působil ve druhé lize. Po jednoleté smlouvě s dvouroční opcí se podařilo vzájemnou spolupráci už opakovaně prodloužit.

Firma K&K PNEU s.r.o. je také provozovatelem webového portálu rajpneu.cz.