Přijďte v pátek ukončit s AZetem léto

28.08.2013 | Tomáš Vlček

V pátek 30. 8. 2013 se na náměstí Republiky v Havířově opět po čase uskuteční zajímavá „azeťácká“ akce. Pro fanoušky havířovského hokeje je tu připraveno setkání s čerstvě zformovaným prvoligovým kádrem, představení nových dresů a také spousta dalších aktivit a zábavy.

Celá akce odstartuje v 16:30 vystoupením taneční skupiny Limit D. C. a ukázkami bojového umění. Následovat bude - pod dohledem hráčů AZetu - soutěž ve správnosti navlékání hokejové výstroje a poté bude k vidění program připravený samotnými fanoušky.

Hlavní část akce, tedy slavnostní představení nových dresů začne v 18:00, a to za přítomnosti samotného primátora města ing. Osmanczyka. Jeho přítomnost není vůbec náhodná, což potvrzuje i manažer AZetu Patrik Rimmel, který si spolupráci s městem velmi chválí. „Dělat hokej na takové úrovni, jaká se nám v posledních třech letech daří, by bylo bez podpory města téměř nemožné. My si to dobře uvědomujeme, a proto jsme velmi rádi, že současné vedení města, v čele s panem primátorem Osmanczykem, je nejen naším spolehlivým partnerem, ale také že pan primátor naše pozvání na představení dresů rád přijal.“

Nové dresy představí kompletně přítomný A tým, a každý jeho hráč bude mít při nastupování jako doprovod i jednoho malého azeťáka z přípravky. „Není to nijak náhodné. Výchově malých hokejistů věnujeme velkou pozornost, vždyť to je přece základ pozdějšího týmu mužů. A právě přípravka také dostane do nadcházející sezony nové dresy,“ vysvětluje prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Nové dresy, stejně jako ty postupové z minulé sezony, si budou moci zakoupit i fanoušci. A ti také budou mít jedinečnou příležitost, při následné autogramiádě, na ně získat podpisy všech hráčů.

Posledním bodem pátečního setkání bude volná zábava, a vše vyvrcholí před 22. hodinou. Přijďte tedy zažít ten jedinečný okamžik představení týmu, nových dresů a společné azeťácké zábavy.