Liga juniorů - 42.kolo pá 16.3.17:30
HC Slezan Opava - AZ Havířov
2:3
(0.1, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 23. Trčka (Džemla, Mosler), 33. Jelen (Džemla) - 13. Matějíček (Barnošák, Přívara), 48. Mráz (Barnošák, Jonáš), 60. Mráz (Kopún). Vyloučení: 8:4 (navíc Trčka 10 min. (OPA) - ZKH, a Ovčaří, Čintala (oba HAV) 10 min. NESP. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: neuvedeno v zápisu. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
HC Slezan Opava: Novák - Kober, Bendík, Hájek, Trčka, Březina, Ježek, Jelen, Svoboda, Havlíček, Spusta, Gulda, Džemla, Slavík, Otipka, Lichý, Chvěja, Mosler, Kysela
AZ Havířov: Matoušek - Barnošák, Čintala, Divoký, Dýrr, Glos, Jaroch, Jonáš, Kostelník, Lešiga, Majda, Matějek, Matějíček, Mráz, Ovčaří, Patrman, Přívara, Putniorz, Smuž, Szewieczek, Kopún

Další kolo Ligy juniorů přineslo souboj Opavského Slezanu s celkem AZetu. Havířov začal zápas lépe, když ve 13. minutě vstřelil branku Marek MATĚJÍČEK - 0:1. Další branka přišla až ve druhé části. Ve 23. minutě se prosadil opavský Marek TRČKA - 1:1. Opava dokázala ale i odskočit do vedení brankou Jakuba JELENA - 2:1.

Třetí třetina ale přinesla dramatický vývoj utkání. Ve 48. minutě vyrovnal Tomáš MRÁZ - 2:2. Drama ale teprve přišlo! V čase 58:32 se nechal vyloučit havířovský Jan Szewieczek a vypadalo to, že zápas skončí asi remízou. Ale v čase 59:57 dokázal Tomáš MRÁZ vsítit branku ve vlastním oslabení a Opava tak odcházela z utkání zcela zdrcena!