AZ Havířov

Semifinále play-off 2024, AZ HAVÍŘOV - TÁBOR. Rozhodující domácí utkání v neděli od 17:00!

VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny FRM JIH KOL LTM PCB POR PRE PRO SLA SOK TRE VSE ZLN ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
Finále út 9.4.2024 Vsetín Zlín 2:0
Finále ne 7.4.2024 Zlín Vsetín 3:4
Finále so 6.4.2024 Zlín Vsetín 3:5
Finále st 3.4.2024 Vsetín Zlín 2:3p
Finále út 2.4.2024 Vsetín Zlín 8:1
 
Semifinále so 30.3.2024 Litoměřice Zlín 0:4
Semifinále čt 28.3.2024 Zlín Litoměřice 2:0
Semifinále út 26.3.2024 Litoměřice Zlín 4:1
Semifinále út 26.3.2024 Vsetín Jihlava 4:1
Semifinále ne 24.3.2024 Jihlava Vsetín 1:3
Semifinále ne 24.3.2024 Zlín Litoměřice 3:2p
Semifinále so 23.3.2024 Jihlava Vsetín 3:4
Semifinále so 23.3.2024 Zlín Litoměřice 1:5
Semifinále st 20.3.2024 Litoměřice Zlín 1:8
Semifinále st 20.3.2024 Vsetín Jihlava 2:3sn
Semifinále út 19.3.2024 Litoměřice Zlín 2:0
Semifinále út 19.3.2024 Vsetín Jihlava 5:3
 
Čtvrtfinále so 16.3.2024 Litoměřice Třebíč 4:1
Čtvrtfinále čt 14.3.2024 Přerov Vsetín 2:6
Čtvrtfinále čt 14.3.2024 Jihlava Poruba 5:3
Čtvrtfinále čt 14.3.2024 Třebíč Litoměřice 3:2p
Čtvrtfinále st 13.3.2024 Přerov Vsetín 2:1
Čtvrtfinále st 13.3.2024 Jihlava Poruba 5:1
Čtvrtfinále st 13.3.2024 Zlín Prostějov 6:2
Čtvrtfinále st 13.3.2024 Třebíč Litoměřice 1:3
Čtvrtfinále ne 10.3.2024 Poruba Jihlava 6:3
Čtvrtfinále ne 10.3.2024 Litoměřice Třebíč 1:4
Čtvrtfinále ne 10.3.2024 Prostějov Zlín 2:3p
Čtvrtfinále ne 10.3.2024 Vsetín Přerov 2:1p
Čtvrtfinále so 9.3.2024 Poruba Jihlava 2:3
Čtvrtfinále so 9.3.2024 Vsetín Přerov 8:0
Čtvrtfinále so 9.3.2024 Prostějov Zlín 3:5
Čtvrtfinále so 9.3.2024 Litoměřice Třebíč 3:1
 
Předkolo čt 7.3.2024 Jihlava Slavia 3:0
Předkolo čt 7.3.2024 Přerov PCB 3:2
Předkolo st 6.3.2024 Přerov PCB 3:2
Předkolo st 6.3.2024 Jihlava Slavia 7:2
Předkolo po 4.3.2024 PCB Přerov 4:0
Předkolo po 4.3.2024 Slavia Jihlava 3:2p
 
52 pá 1.3.2024 Znojmo Litoměřice 1:3
52 pá 1.3.2024 Sokolov PCB 1:3
52 pá 1.3.2024 Prostějov Vsetín 4:1
52 pá 1.3.2024 Kolín Slavia 2:5
52 pá 1.3.2024 Frýdek-Místek Poruba 1:5
52 pá 1.3.2024 Zlín Jihlava 4:3p
52 pá 1.3.2024 Třebíč Přerov 1:2p
 
51 st 28.2.2024 Slavia Třebíč 3:2p
51 st 28.2.2024 Jihlava Sokolov 4:1
51 st 28.2.2024 Přerov Zlín 0:2
51 st 28.2.2024 Vsetín Kolín 4:2
51 st 28.2.2024 Litoměřice Frýdek-Místek 3:5
51 st 28.2.2024 Poruba Prostějov 1:3
51 st 28.2.2024 PCB Znojmo 4:2
 
50 so 24.2.2024 Kolín Litoměřice 5:4sn
50 so 24.2.2024 Jihlava Přerov 2:6
50 so 24.2.2024 Prostějov Třebíč 4:2
50 so 24.2.2024 Frýdek-Místek Slavia 2:3
50 so 24.2.2024 Sokolov Poruba 5:6sn
50 so 24.2.2024 Znojmo Vsetín 6:3
50 so 24.2.2024 Zlín PCB 2:1
 
49 čt 22.2.2024 Třebíč Kolín 1:2sn
49 st 21.2.2024 Slavia Prostějov 4:2
49 st 21.2.2024 Přerov Sokolov 3:0
49 st 21.2.2024 Litoměřice Zlín 2:1
49 st 21.2.2024 Vsetín Frýdek-Místek 3:1
49 st 21.2.2024 Poruba Znojmo 4:1
49 st 21.2.2024 PCB Jihlava 3:2
 
48 po 19.2.2024 Sokolov Litoměřice 3:5
 
44 po 19.2.2024 Přerov Frýdek-Místek 2:3
 
48 so 17.2.2024 Jihlava Poruba 2:6
48 so 17.2.2024 Frýdek-Místek Třebíč 1:5
48 so 17.2.2024 Prostějov Kolín 3:2
48 so 17.2.2024 Znojmo Slavia 2:3
48 so 17.2.2024 PCB Přerov 3:4
48 pá 16.2.2024 Zlín Vsetín 4:3
 
47 st 14.2.2024 Vsetín Sokolov 6:2
47 st 14.2.2024 Třebíč Zlín 2:1p
47 st 14.2.2024 Litoměřice Přerov 3:1
47 st 14.2.2024 Slavia Jihlava 1:0
47 st 14.2.2024 Prostějov Znojmo 6:4
47 st 14.2.2024 Poruba PCB 4:3
47 st 14.2.2024 Kolín Frýdek-Místek 7:0
 
46 po 12.2.2024 Frýdek-Místek Prostějov 5:1
46 po 12.2.2024 Zlín Slavia 2:0
46 po 12.2.2024 Přerov Poruba 3:0
46 po 12.2.2024 Znojmo Třebíč 5:0
46 po 12.2.2024 Sokolov Kolín 3:5
46 po 12.2.2024 PCB Vsetín 3:2sn
46 ne 11.2.2024 Jihlava Litoměřice 4:3
 
27 pá 9.2.2024 Jihlava Znojmo 4:2
 
24 čt 8.2.2024 Kolín Litoměřice 3:2p
 
45 so 3.2.2024 Kolín Zlín 8:4
45 so 3.2.2024 Slavia PCB 1:4
45 so 3.2.2024 Prostějov Jihlava 2:0
45 so 3.2.2024 Vsetín Přerov 5:1
45 so 3.2.2024 Frýdek-Místek Znojmo 4:3
45 so 3.2.2024 Litoměřice Poruba 5:6sn
45 so 3.2.2024 Třebíč Sokolov 2:3sn
 
44 st 31.1.2024 Jihlava Třebíč 1:3
44 st 31.1.2024 Zlín Prostějov 1:2sn
44 st 31.1.2024 Znojmo Kolín 1:0
44 st 31.1.2024 Sokolov Slavia 3:4
44 st 31.1.2024 PCB Litoměřice 1:5
44 st 31.1.2024 Poruba Vsetín 4:3
 
43 so 27.1.2024 Prostějov Přerov 0:2
43 so 27.1.2024 Frýdek-Místek Zlín 5:2
43 so 27.1.2024 Znojmo Sokolov 6:3
43 so 27.1.2024 Třebíč Litoměřice 3:2p
43 so 27.1.2024 Kolín PCB 1:4
43 so 27.1.2024 Slavia Poruba 1:0
43 so 27.1.2024 Vsetín Jihlava 8:5
 
42 st 24.1.2024 Jihlava Kolín 2:4
42 st 24.1.2024 Litoměřice Vsetín 2:5
42 st 24.1.2024 Přerov Slavia 4:1
42 st 24.1.2024 Sokolov Prostějov 1:2
42 st 24.1.2024 Poruba Třebíč 0:1
42 st 24.1.2024 Zlín Znojmo 5:4sn
42 st 24.1.2024 PCB Frýdek-Místek 2:3p
 
41 po 22.1.2024 Zlín Sokolov 2:3
41 po 22.1.2024 Třebíč PCB 1:2sn
41 po 22.1.2024 Znojmo Přerov 0:2
41 po 22.1.2024 Prostějov Litoměřice 1:4
41 po 22.1.2024 Frýdek-Místek Jihlava 2:5
41 po 22.1.2024 Slavia Vsetín 3:0
41 po 22.1.2024 Kolín Poruba 2:4
 
40 so 20.1.2024 Poruba Zlín 2:1p
40 so 20.1.2024 Jihlava Znojmo 6:3
40 so 20.1.2024 Sokolov Frýdek-Místek 2:0
40 so 20.1.2024 Přerov Kolín 2:0
40 so 20.1.2024 Vsetín Třebíč 6:2
40 so 20.1.2024 Litoměřice Slavia 1:5
40 so 20.1.2024 PCB Prostějov 1:2sn
 
39 st 17.1.2024 Slavia Kolín 4:1
39 st 17.1.2024 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
39 st 17.1.2024 Přerov Třebíč 4:2
39 st 17.1.2024 Jihlava Zlín 3:5
39 st 17.1.2024 Vsetín Prostějov 3:1
39 st 17.1.2024 Litoměřice Znojmo 5:4p
39 st 17.1.2024 PCB Sokolov 4:1
 
38 so 13.1.2024 Kolín Vsetín 1:5
38 so 13.1.2024 Sokolov Jihlava 0:3
38 so 13.1.2024 Prostějov Poruba 3:0
38 so 13.1.2024 Frýdek-Místek Litoměřice 3:2
38 so 13.1.2024 Třebíč Slavia 2:4
38 so 13.1.2024 Znojmo PCB 3:2
38 so 13.1.2024 Zlín Přerov 1:2
 
37 st 10.1.2024 Litoměřice Kolín 0:2
37 st 10.1.2024 Třebíč Prostějov 4:1
37 st 10.1.2024 Přerov Jihlava 2:1sn
37 st 10.1.2024 Vsetín Znojmo 1:2sn
37 st 10.1.2024 PCB Zlín 1:2
37 st 10.1.2024 Poruba Sokolov 4:1
37 st 10.1.2024 Slavia Frýdek-Místek 2:3
 
36 po 8.1.2024 Sokolov Přerov 3:1
36 po 8.1.2024 Jihlava PCB 3:2sn
36 po 8.1.2024 Kolín Třebíč 2:1
36 po 8.1.2024 Prostějov Slavia 4:0
36 po 8.1.2024 Zlín Litoměřice 3:4sn
36 po 8.1.2024 Znojmo Poruba 2:0
36 po 8.1.2024 Frýdek-Místek Vsetín 5:1
 
35 so 6.1.2024 Slavia Znojmo 3:5
35 so 6.1.2024 Poruba Jihlava 3:1
35 so 6.1.2024 Litoměřice Sokolov 2:0
35 so 6.1.2024 Přerov PCB 5:2
35 so 6.1.2024 Kolín Prostějov 4:3sn
35 so 6.1.2024 Třebíč Frýdek-Místek 3:0
35 so 6.1.2024 Vsetín Zlín 1:2sn
 
34 st 3.1.2024 Frýdek-Místek Kolín 6:1
34 st 3.1.2024 Jihlava Slavia 5:3
34 st 3.1.2024 Přerov Litoměřice 2:1sn
34 st 3.1.2024 Zlín Třebíč 5:2
34 st 3.1.2024 Sokolov Vsetín 4:1
34 st 3.1.2024 Znojmo Prostějov 2:4
34 st 3.1.2024 PCB Poruba 2:5
 
33 pá 29.12.2023 Kolín Sokolov 0:4
33 pá 29.12.2023 Třebíč Znojmo 4:1
33 pá 29.12.2023 Litoměřice Jihlava 4:2
33 pá 29.12.2023 Vsetín PCB 5:4
33 pá 29.12.2023 Slavia Zlín 4:1
33 pá 29.12.2023 Poruba Přerov 6:2
33 pá 29.12.2023 Prostějov Frýdek-Místek 3:1
 
32 st 27.12.2023 Zlín Kolín 4:3sn
32 st 27.12.2023 Přerov Vsetín 0:1
32 st 27.12.2023 Jihlava Prostějov 3:2p
32 st 27.12.2023 Znojmo Frýdek-Místek 5:2
32 st 27.12.2023 PCB Slavia 4:6
32 st 27.12.2023 Sokolov Třebíč 2:3sn
 
31 st 20.12.2023 Frýdek-Místek Přerov 3:1
31 st 20.12.2023 Litoměřice PCB 1:2
31 st 20.12.2023 Vsetín Poruba 2:3
31 st 20.12.2023 Slavia Sokolov 2:6
31 st 20.12.2023 Kolín Znojmo 1:0
31 st 20.12.2023 Třebíč Jihlava 2:3sn
31 st 20.12.2023 Prostějov Zlín 2:1sn
 
30 po 18.12.2023 Jihlava Vsetín 0:2
30 po 18.12.2023 Litoměřice Třebíč 5:3
30 po 18.12.2023 Zlín Frýdek-Místek 4:1
30 po 18.12.2023 Sokolov Znojmo 4:1
30 po 18.12.2023 Poruba Slavia 5:4
30 po 18.12.2023 Přerov Prostějov 1:4
30 po 18.12.2023 PCB Kolín 3:4sn
 
32 so 16.12.2023 Poruba Litoměřice 4:3
 
29 so 9.12.2023 Slavia Přerov 3:2
29 so 9.12.2023 Prostějov Sokolov 2:5
29 so 9.12.2023 Frýdek-Místek PCB 2:1
29 so 9.12.2023 Kolín Jihlava 4:5p
29 so 9.12.2023 Vsetín Litoměřice 8:5
29 so 9.12.2023 Znojmo Zlín 4:2
29 so 9.12.2023 Třebíč Poruba 2:3sn
 
28 st 6.12.2023 Vsetín Slavia 3:2
28 st 6.12.2023 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
28 st 6.12.2023 Přerov Znojmo 3:5
28 st 6.12.2023 Litoměřice Prostějov 3:5
28 st 6.12.2023 PCB Třebíč 3:5
28 st 6.12.2023 Sokolov Zlín 2:4
28 st 6.12.2023 Poruba Kolín 1:2sn
 
27 ne 3.12.2023 Zlín Poruba 0:2
27 so 2.12.2023 Slavia Litoměřice 4:3
27 so 2.12.2023 Prostějov PCB 6:1
27 so 2.12.2023 Kolín Přerov 2:3p
27 so 2.12.2023 Třebíč Vsetín 5:4
27 so 2.12.2023 Frýdek-Místek Sokolov 5:2
 
26 st 29.11.2023 Frýdek-Místek Poruba 4:3p
26 st 29.11.2023 Zlín Jihlava 4:2
26 st 29.11.2023 Třebíč Přerov 3:1
26 st 29.11.2023 Prostějov Vsetín 1:6
26 st 29.11.2023 Kolín Slavia 2:1
26 st 29.11.2023 Znojmo Litoměřice 2:3
26 st 29.11.2023 Sokolov PCB 3:4sn
 
25 po 27.11.2023 Jihlava Sokolov 4:1
25 po 27.11.2023 Litoměřice Frýdek-Místek 0:4
25 po 27.11.2023 Vsetín Kolín 7:3
25 po 27.11.2023 Přerov Zlín 3:2sn
25 po 27.11.2023 Poruba Prostějov 4:5
25 po 27.11.2023 Slavia Třebíč 1:5
25 po 27.11.2023 PCB Znojmo 3:0
 
24 so 25.11.2023 Jihlava Přerov 1:3
24 so 25.11.2023 Sokolov Poruba 1:3
24 so 25.11.2023 Prostějov Třebíč 1:3
24 so 25.11.2023 Frýdek-Místek Slavia 2:3p
24 so 25.11.2023 Zlín PCB 0:3
24 so 25.11.2023 Znojmo Vsetín 3:4p
 
23 st 22.11.2023 Třebíč Kolín 1:6
23 st 22.11.2023 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
23 st 22.11.2023 Přerov Sokolov 1:2p
23 st 22.11.2023 Litoměřice Zlín 2:1
23 st 22.11.2023 Slavia Prostějov 3:1
23 st 22.11.2023 Poruba Znojmo 2:1
23 st 22.11.2023 PCB Jihlava 0:3
 
22 so 18.11.2023 Jihlava Poruba 4:7
22 so 18.11.2023 Prostějov Kolín 5:2
22 so 18.11.2023 Sokolov Litoměřice 2:4
22 so 18.11.2023 Frýdek-Místek Třebíč 2:4
22 so 18.11.2023 Znojmo Slavia 3:1
22 so 18.11.2023 PCB Přerov 4:1
22 pá 17.11.2023 Zlín Vsetín 5:4
 
21 st 15.11.2023 Vsetín Sokolov 4:0
21 st 15.11.2023 Třebíč Zlín 4:3p
21 st 15.11.2023 Litoměřice Přerov 4:2
21 st 15.11.2023 Poruba PCB 4:1
21 st 15.11.2023 Slavia Jihlava 4:5p
21 st 15.11.2023 Prostějov Znojmo 7:3
21 st 15.11.2023 Kolín Frýdek-Místek 0:3
 
20 po 13.11.2023 Přerov Poruba 3:4
20 po 13.11.2023 Zlín Slavia 4:3
20 po 13.11.2023 PCB Vsetín 2:1
20 po 13.11.2023 Frýdek-Místek Prostějov 0:2
20 po 13.11.2023 Znojmo Třebíč 4:2
20 po 13.11.2023 Sokolov Kolín 0:2
20 ne 12.11.2023 Jihlava Litoměřice 3:4p
 
1 po 6.11.2023 Prostějov PCB 3:6
 
19 so 4.11.2023 Slavia PCB 4:3sn
19 so 4.11.2023 Vsetín Přerov 5:1
19 so 4.11.2023 Kolín Zlín 2:1
19 so 4.11.2023 Litoměřice Poruba 0:4
19 so 4.11.2023 Frýdek-Místek Znojmo 5:3
19 so 4.11.2023 Prostějov Jihlava 3:1
19 so 4.11.2023 Třebíč Sokolov 0:4
 
18 st 1.11.2023 Jihlava Třebíč 0:2
18 st 1.11.2023 Zlín Prostějov 5:4
18 st 1.11.2023 Přerov Frýdek-Místek 2:3p
18 st 1.11.2023 Poruba Vsetín 3:0
18 st 1.11.2023 PCB Litoměřice 5:0
18 st 1.11.2023 Sokolov Slavia 4:3p
18 st 1.11.2023 Znojmo Kolín 3:2sn
 
16 po 30.10.2023 Zlín Znojmo 3:1
 
17 so 28.10.2023 Vsetín Jihlava 2:1
17 so 28.10.2023 Frýdek-Místek Zlín 0:1
17 so 28.10.2023 Prostějov Přerov 1:2
17 so 28.10.2023 Znojmo Sokolov 4:5
17 so 28.10.2023 Třebíč Litoměřice 3:2
17 so 28.10.2023 Slavia Poruba 1:3
17 so 28.10.2023 Kolín PCB 2:0
 
16 st 25.10.2023 Jihlava Kolín 3:2p
16 st 25.10.2023 Litoměřice Vsetín 4:1
16 st 25.10.2023 Poruba Třebíč 2:1p
16 st 25.10.2023 Přerov Slavia 4:2
16 st 25.10.2023 Sokolov Prostějov 2:3p
16 st 25.10.2023 PCB Frýdek-Místek 5:4p
 
15 po 23.10.2023 Zlín Sokolov 1:4
15 po 23.10.2023 Třebíč PCB 1:3
15 po 23.10.2023 Slavia Vsetín 2:3
15 po 23.10.2023 Kolín Poruba 3:5
15 po 23.10.2023 Frýdek-Místek Jihlava 3:4p
15 po 23.10.2023 Prostějov Litoměřice 5:6
15 po 23.10.2023 Znojmo Přerov 2:4
 
14 so 21.10.2023 Přerov Kolín 1:0
14 so 21.10.2023 Litoměřice Slavia 3:1
14 so 21.10.2023 Vsetín Třebíč 5:2
14 so 21.10.2023 Sokolov Frýdek-Místek 3:2p
14 so 21.10.2023 Poruba Zlín 3:2sn
14 so 21.10.2023 Znojmo Jihlava 3:2
14 so 21.10.2023 PCB Prostějov 4:2
 
13 st 18.10.2023 Vsetín Prostějov 2:3
13 st 18.10.2023 Jihlava Zlín 1:0
13 st 18.10.2023 Litoměřice Znojmo 4:2
13 st 18.10.2023 PCB Sokolov 1:3
13 st 18.10.2023 Poruba Frýdek-Místek 4:2
13 st 18.10.2023 Přerov Třebíč 1:3
13 st 18.10.2023 Slavia Kolín 3:1
 
12 so 14.10.2023 Sokolov Jihlava 1:3
12 so 14.10.2023 Prostějov Poruba 3:0
12 so 14.10.2023 Kolín Vsetín 2:3
12 so 14.10.2023 Frýdek-Místek Litoměřice 3:5
12 so 14.10.2023 Znojmo PCB 1:2p
12 so 14.10.2023 Zlín Přerov 3:4p
12 so 14.10.2023 Třebíč Slavia 3:4sn
 
11 st 11.10.2023 Třebíč Prostějov 3:0
11 st 11.10.2023 Vsetín Znojmo 3:2p
11 st 11.10.2023 Litoměřice Kolín 4:2
11 st 11.10.2023 Poruba Sokolov 2:0
11 st 11.10.2023 Přerov Jihlava 1:3
11 st 11.10.2023 PCB Zlín 1:2p
11 st 11.10.2023 Slavia Frýdek-Místek 3:2
 
10 po 9.10.2023 Jihlava PCB 1:4
10 po 9.10.2023 Znojmo Poruba 2:7
10 po 9.10.2023 Sokolov Přerov 3:0
10 po 9.10.2023 Kolín Třebíč 2:1p
10 po 9.10.2023 Frýdek-Místek Vsetín 1:4
10 po 9.10.2023 Zlín Litoměřice 3:4sn
10 po 9.10.2023 Prostějov Slavia 2:1sn
 
9 so 7.10.2023 Slavia Znojmo 1:4
9 so 7.10.2023 Poruba Jihlava 6:2
9 so 7.10.2023 Vsetín Zlín 4:2
9 so 7.10.2023 Kolín Prostějov 1:2
9 so 7.10.2023 Litoměřice Sokolov 4:1
9 so 7.10.2023 Přerov PCB 4:3
9 so 7.10.2023 Třebíč Frýdek-Místek 4:2
 
8 st 4.10.2023 Frýdek-Místek Kolín 0:1
8 st 4.10.2023 Jihlava Slavia 3:1
8 st 4.10.2023 Zlín Třebíč 3:1
8 st 4.10.2023 PCB Poruba 1:5
8 st 4.10.2023 Sokolov Vsetín 3:0
8 st 4.10.2023 Znojmo Prostějov 3:5
8 st 4.10.2023 Přerov Litoměřice 3:0
 
7 so 30.9.2023 Slavia Zlín 2:3p
7 so 30.9.2023 Litoměřice Jihlava 7:2
7 so 30.9.2023 Prostějov Frýdek-Místek 4:1
7 so 30.9.2023 Poruba Přerov 1:2sn
7 so 30.9.2023 Vsetín PCB 2:1
7 so 30.9.2023 Třebíč Znojmo 4:1
7 so 30.9.2023 Kolín Sokolov 1:3
 
6 st 27.9.2023 Zlín Kolín 5:1
6 st 27.9.2023 Jihlava Prostějov 2:4
6 st 27.9.2023 PCB Slavia 0:2
6 st 27.9.2023 Znojmo Frýdek-Místek 5:3
6 st 27.9.2023 Sokolov Třebíč 1:3
6 st 27.9.2023 Přerov Vsetín 1:3
6 st 27.9.2023 Poruba Litoměřice 4:3sn
 
5 po 25.9.2023 Litoměřice PCB 2:5
5 po 25.9.2023 Třebíč Jihlava 1:2
5 po 25.9.2023 Vsetín Poruba 2:6
5 po 25.9.2023 Prostějov Zlín 1:4
5 po 25.9.2023 Kolín Znojmo 5:0
5 po 25.9.2023 Frýdek-Místek Přerov 3:4
5 po 25.9.2023 Slavia Sokolov 1:4
 
4 ne 24.9.2023 Sokolov Znojmo 2:0
4 so 23.9.2023 Jihlava Vsetín 5:6p
4 so 23.9.2023 Poruba Slavia 4:3
4 so 23.9.2023 Litoměřice Třebíč 3:5
4 so 23.9.2023 Přerov Prostějov 3:4p
4 so 23.9.2023 Zlín Frýdek-Místek 2:0
4 so 23.9.2023 PCB Kolín 2:3
 
3 st 20.9.2023 Frýdek-Místek PCB 3:1
3 st 20.9.2023 Třebíč Poruba 3:4p
3 st 20.9.2023 Prostějov Sokolov 6:3
3 st 20.9.2023 Kolín Jihlava 1:2
3 st 20.9.2023 Znojmo Zlín 5:1
3 st 20.9.2023 Slavia Přerov 1:2p
3 st 20.9.2023 Vsetín Litoměřice 6:4
 
2 so 16.9.2023 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
2 so 16.9.2023 Poruba Kolín 3:2
2 so 16.9.2023 Litoměřice Prostějov 4:2
2 so 16.9.2023 Sokolov Zlín 5:2
2 so 16.9.2023 Vsetín Slavia 7:4
2 so 16.9.2023 Přerov Znojmo 3:2
2 so 16.9.2023 PCB Třebíč 4:5sn
 
1 st 13.9.2023 Frýdek-Místek Sokolov 3:4p
1 st 13.9.2023 Třebíč Vsetín 0:2
1 st 13.9.2023 Kolín Přerov 2:0
1 st 13.9.2023 Slavia Litoměřice 3:5
1 st 13.9.2023 Zlín Poruba 3:4sn
1 st 13.9.2023 Znojmo Jihlava 2:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:06x
2:014x
2:112x
2:1pp5x
2:1sn4x
3:013x
3:118x
3:213x
3:2pp10x
3:2sn5x
4:03x
4:125x
4:219x
4:310x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:03x
5:17x
5:28x
5:36x
5:45x
5:4pp2x
5:4sn2x
6:12x
6:25x
6:35x
6:42x
7:01x
7:22x
7:32x
7:41x
8:01x
8:11x
8:41x
8:52x
0:14x
0:211x
0:34x
0:45x
1:28x
1:2pp5x
1:2sn8x
1:318x
1:411x
1:58x
1:62x
1:81x
2:314x
2:3pp8x
2:3sn5x
2:49x
2:56x
2:65x
2:71x
3:46x
3:4pp8x
3:4sn6x
3:515x
3:61x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn1x
4:61x
4:71x
5:61x
5:6pp1x
5:6sn2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Youtube