AZ Havířov

ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE!

V prosinci budou středeční domácí utkání začínat v 17:30.

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
60 út 8.3.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
60 út 8.3.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 2:1p
 
59 ne 6.3.2022 Pardubice Třinec 2:3sn
 
58 pá 4.3.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3p
58 pá 4.3.2022 Zlín Plzeň 3:2sn
 
52 út 1.3.2022 Kometa Plzeň 4:3sn
 
43 út 1.3.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
 
31 út 1.3.2022 Kladno Vítkovice 4:3p
 
55 út 22.2.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
 
54 ne 20.2.2022 Zlín Olomouc 3:2sn
54 ne 20.2.2022 Sparta Vítkovice 2:3sn
 
53 pá 18.2.2022 Plzeň Litvínov 4:3p
53 pá 18.2.2022 Olomouc Liberec 3:2p
 
50 st 16.2.2022 Kometa Třinec 3:2p
 
43 út 8.2.2022 Ml. Boleslav Kladno 0:1p
 
40 út 8.2.2022 K. Vary Třinec 3:2p
 
50 ne 6.2.2022 Liberec Ml. Boleslav 4:3p
 
45 ne 6.2.2022 Litvínov K. Vary 4:3p
 
49 pá 4.2.2022 K. Vary Hr. Králové 3:4sn
49 pá 4.2.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:4p
 
51 čt 3.2.2022 Pardubice Litvínov 6:5p
 
48 út 1.2.2022 Č.Budějovice Zlín 3:2sn
 
46 pá 28.1.2022 Č.Budějovice Třinec 5:4p
46 pá 28.1.2022 Vítkovice Kladno 2:1p
46 pá 28.1.2022 Litvínov Zlín 3:4p
46 pá 28.1.2022 Kometa K. Vary 1:2sn
46 čt 27.1.2022 Plzeň Pardubice 3:4p
 
47 st 26.1.2022 Vítkovice K. Vary 7:6p
 
50 ne 23.1.2022 K. Vary Olomouc 4:3p
 
45 ne 23.1.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 3:2sn
 
42 ne 16.1.2022 Kladno Plzeň 3:4p
42 ne 16.1.2022 Hr. Králové Kometa 2:3sn
 
41 pá 14.1.2022 Pardubice Kladno 4:3p
 
40 ne 9.1.2022 Litvínov Kometa 2:3p
40 ne 9.1.2022 Liberec Pardubice 3:4p
 
38 út 4.1.2022 Litvínov Plzeň 4:3p
38 út 4.1.2022 Liberec Olomouc 3:4p
38 út 4.1.2022 Sparta Kometa 3:2p
 
37 čt 30.12.2021 Třinec Kladno 3:2p
 
35 ne 26.12.2021 Pardubice Vítkovice 2:3sn
35 ne 26.12.2021 Třinec Kometa 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Olomouc K. Vary 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Kladno Litvínov 3:2p
 
34 čt 23.12.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:1p
34 čt 23.12.2021 Vítkovice Zlín 1:2p
 
32 ne 12.12.2021 Sparta Olomouc 3:4sn
32 ne 12.12.2021 Kometa Zlín 2:1p
 
56 pá 10.12.2021 Hr. Králové Sparta 3:4p
 
26 pá 10.12.2021 Kladno Pardubice 4:5p
 
31 út 7.12.2021 Pardubice Plzeň 4:3sn
 
30 ne 5.12.2021 Liberec Vítkovice 4:3p
30 ne 5.12.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 3:2p
 
29 pá 3.12.2021 Vítkovice Hr. Králové 1:2p
 
28 út 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
 
27 ne 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
 
26 čt 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
 
25 út 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
25 ne 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 ne 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
 
23 ne 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
22 pá 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
 
21 út 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
 
20 ne 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 ne 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
 
19 pá 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
18 út 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
17 ne 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 ne 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
18 st 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
15 ne 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 ne 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
 
14 pá 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 čt 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
 
13 ne 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 ne 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
 
12 pá 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
 
11 ne 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 ne 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
10 pá 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
 
9 út 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
 
8 ne 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 ne 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
 
7 pá 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pá 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
 
6 út 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 út 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
 
5 ne 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 ne 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 ne 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 ne 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
 
3 út 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
 
2 ne 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 ne 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
1 pá 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0pp1x
2:1pp5x
2:1sn1x
3:2pp16x
3:2sn9x
4:3pp14x
4:3sn5x
5:4pp1x
6:5pp1x
7:6pp1x
0:1pp2x
1:2pp3x
1:2sn2x
2:3pp5x
2:3sn9x
3:4pp10x
3:4sn5x
4:5pp2x
5:6pp1x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Youtube
×
Dnes v 17:00 | Muži
AZ Havířov
HC Rebel Havlíčkův Brod