Schůzka s fanoušky před prosincovými zápasy

18.11.2023 | Klub

Prosincové ligové zápasy mají vždy své osobité, těžko popsatelné kouzlo. Mohly by jej mít i ty letošní, vedení klubu chce tomu pomoci, chce fanouškům... Anebo víte co? Nyní nebudeme prozrazovat víc, začtěte se do dalších řádků a...

AZ Havířov by rád pozval své fanoušky v pátek 24. listopadu od 17 hodin na přátelské posezení u piva do restaurace Beskyd. Účastníci akce budou mít možnost neformálně si podebatovat se zástupci vedení klubu a některými hráči havířovského A týmu.

„Budu velmi rád, když fanoušci dorazí v hojném počtu. Věřím, že si užijeme příjemně strávený večer spojený s AZetem,“ popsal Petr Malíř, prezident AZ Havířov.

Kromě toho klub na setkání představí také plánovaný adventní program. „Pomalu se blíží Vánoce a my bychom letošní prosinec na hokeji rádi trochu ozvláštnili. Právě během setkání v Beskydu chceme příznivce AZetu vtáhnout do děje a připravované aktivity jim odprezentovat. Už nyní však mohu prozradit, že zde spatří světlo světa speciální nová sada dresů,“ představila PR manažerka klubu Vendula Foldyna Holendová.

V průběhu následujícího týdne bude klub informovat o konkrétních účastnících z řad hráčů klubu.

Těšíme se na vás.