VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Ohlédnutí za oslavami 90. výročí

04.12.2018 | Martina Kotulová

Oslavy 90. výročí založení klubu jsou už za námi. Ohledněme se ale ještě jednou za tímto narozeninovým dnem, který pobavil stovky účastníků doprovodného programu a celkem 3295 fanoušků, kteří dorazili na stadion k zápasu se Vsetínem.

„Atmosféra zápasu byla skvělá. Byly to i zaplněné tribuny, které nás celý zápas hnaly za výhrou. Je skvělé, že jsme oslavy zakončili výhrou nad Vsetínem. O to víc jsme si užili i setkání s fanoušky po zápase,“ hodnotí slavnostní utkání kapitán týmu Jan Maruna.

Zápas hráči absolvovali ve speciální edici retro dresů, které jsou k zakoupení v aukci na serveru sportovniaukce.cz. Všechny informace najdete i v tomto článku. Několika kusy retro dresů klub obdaroval také své významné partnery, a to nejen ty stávající, ale i další, kteří byli součástí klubu v jeho novodobé éře.

Úspěch zaznamenaly i nové vratné kelímky, kterých se hned při prvním zápase prodalo několik stovek a pořídit si je můžete stále.

Na den zápasu připadla také oslava 100 let od založení Československé republiky. Při té příležitosti klub obdaroval místní záchranné složky zhruba dvěma stovkami lístků na zápas.

O venkovní program se společně s klubem postarali také partneři. Velké díky patří společnostem Residomo, PODA, Gascontrol a Ostravar. Množství doprovodných aktivit zajistila agentura Viking Agency a o hudební doprovod se postarali místní hudebníci – kapela Samostatně neprodejní, zpěvačka Vali, kapela Střepy, Ajdontker a po zápase zahrála skupina NEBE. Sladkosti pro děti pak věnovala společnost Pedro a desítky balíčků brambůrků darovala firma Farmářské brambůrky.

Celou FOTOGALERII najdete ZDE.