Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Vydražte si svůj retro dres

21.11.2018 | Martina Kotulová

Speciální edice retro dresů z výročního zápasu se Vsetínem je nyní k zakoupení v dražbě na webu sportovniaukce.cz. Vyberte si své oblíbence a můžete mít jejich hraný dres i s podpisem, který vám hráč sám předá.

Líbily se vám dresy, ve kterých hráči do narozeninového zápasu nastoupili? Chcete je mít doma? Nebo potěšit někoho z blízkých originálním dárkem k Vánocům?

Máte jedinečnou možnost si vybrat jeden z 26 retro dresů, replik z roku 1966, ve kterých už hráči nikdy nenastoupí. Tyto unikátní kousky můžou být jen vaše. Celý seznam a dražbu najdete ZDE.

Vyvolávací cena dresů je 990 Kč a aukce poběží do 14. 12. 2018. Výtěžek poputuje na činnost a výbavu mládežnických kategorií AZetu a i vy tak můžete přispět k rozvoji havířovských mladých hokejistů.

Prohlédněte si pár fotografií: