VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

"Jízdní řád" letošního Play-off je znám!

01.02.2024 | Lukáš Jandora

Do konce základní části sezóny 23/24 chybí 12 zápasů, 6x se naši hokejisté představí před vlastními fanoušky, stejný počet zápasů pak absolvují na kluzištích svých soupeřů. Po konci základní části nás čeká tradiční vrchol sezóny, u toho letošního budou havířovští příznivci věřit a mačkat palce, aby ten vrchol byl co nejdelší. Už dnes vám přinášíme rozpis Play-off zápasů. Přinášíme jízdní řád vyřazovacích bojů!

Vítěz letošní 2. ligy, a je jedno, zda bude ze skupiny Východ nebo Západ, bude muset přejít přes 4 kola Play-off, bude muset vyhrát 14 zápasů, aby jej na konci, ve druhé polovině dubna, čekala zasloužená odměna. Tou bude postup do vyšší soutěže. Celkem 18 celků, 10 ze skupiny Západ a 8 z Východu, zasáhne do letošního vrcholu sezóny.

OSMIFINÁLE

Základní část letošního ročníku skončí v naší skupině Východ v sobotu 9. března (tou dobou bude vrcholit předkolo Západu), Play-off začne brzy, hned v úterý 12. března, tady po pouhých dvou volných dnech. Je pravděpodobné, že vyhrajeme základní část, v prvním kole Play-off, kterým bude právě osmifinále, tedy začneme v domácím prostředí. Proti osmému celku po základní části naší skupiny. Pořadatelství zápasu se mění po jednom, čili hraje se systémem "doma - venku - doma - venku - doma".

Termíny: 12.3., 14.3., 16.3., 18.3. a 20.3. (úterý, čtvrtek, sobota, pondělí, středa - tučně jsou domácí zápas v Gascontrol aréně)

ČTVRTFINÁLE

Po konci osmifinále zůstanou ve skupině Východ i Západ 4 týmy, ty se následně potkají ve čtvrtfinále. Opět se hraje na 3 vítězná utkání, opět systémem "doma - venku - doma - venku - doma".

Termíny: 23.3., 25.3, 27.3, 29.3. a 31.3. (sobota, pondělí, středa, pátek, neděle - tučně jsou domácí zápas v Gascontrol aréně)

SEMIFINÁLE

Po konci druhé série zůstanou dva nejlepší kluby na Východě a dva na Západě. V dalším kole, kterým bude semifinále, už se spolu utkají tzv. "do kříže", konečně, poprvé v sezóně, tak dojde ke vzájemné konfrontaci obou skupin. Čili nejlépe postavený (a postoupivší) po základní části skupiny Východ proti druhému nejlepšímu ze Západu, no a vítěz Západu s druhým z Východu. Zde už se hraje na 4 vítězná utkání, nově už se také hraje klasickým systémem "doma - doma - venku - venku - doma - venku - doma"

Termíny: 3. a 4.4, 7. a 8.4., 10.4., 12.4. a 14.4. (středa, čtvrtek, neděle, pondělí, středa, pátek, neděle - tučně jsou domácí zápas v Gascontrol aréně)