Fotbalová exhibice za účasti AZeťáků

23.08.2020 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Fotbalové hvězdy v Havířově – takový název nese exhibiční utkání mezi společným výběrem havířovských fotbalistů a hokejistů a Sigi Teamem. Akce na podporu havířovského Dětského domova Sluníčko a Centra sociálních služeb Santé se uskuteční v neděli 6. září v areálu MFK Havířov.

Od 15:00 se ve fotbalovém areálu v Havířově-Prostřední Suché uskuteční slavnostní zahájení mládežnického turnaje a po dalším krátkém doprovodném programu už přijdou na řadu hvězdy Sigi Teamu, kterému se postaví společný výběr havířovských fotbalistů a hokejistů. Z AZeťáků se na fotbalovém pažitu představí např. Honza Maruna, Jakub Doktor, Ondra Procházka a další.

Celá akce má exhibiční charakter a jejím dalším cílem je, kromě pobavení diváků, také charitativní počin. Výtěžek ze vstupného totiž poputuje na podporu Dětského domova Sluníčko a Centra sociálních služeb Santé.

Zveme všechny fanoušky na tuto zajímavou sportovně-společenskou akci, s charitativním rozměrem.