VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Fanoušci prosí o spolupráci

04.01.2011 | Libor Gavlas

Před dlouho očekávaným derby s Orlovou prosí havířovsští fanoušci o spolupráci při středečním utkání, tak aby všichni společně vytvořili nejlepší atmosféru v lize!

Važení příznivci AZetu,
dva dny před dlouho očekávaným derby s Orlovou se k Vám, na žádost zástupců fanoušků, dostávají tyto řádky, které by měl pozorně číst každý příznivec, který ve středu vyrazí do hlediště. Fanoušci AZetu chystají na toto utkání zajímavou a na našem zimáku dosud neuskutečněnou choreografii, ke které však potřebují pomoc každého z Vás! Proto Vás chtějí i touto cestou oslovit a požádat o spolupráci. Oč vlastně jde? Je možné to stručně shrnout do následujících bodů:
1. Aby byla na našem zimáku co nejvíc obsazena strana A, takže pokud se rozhodujete, zda-li zápas sledovat z "áčka" nebo z "béčka" (kde budou i hosté z Orlové), zvolte určitě stranu A.
2. Aby všichni fanoušci byli v hale pokud možno včas, neboť všichni víte, jak zdržuje průchod u vchodů. Proto tímto žádáme- dejte si opravdu na čas a na svém místě buďte nejpozději v 17:55
3. Pokud na svém sedadle najdete velký karton či prázdný nafukovací balonek, zkuste prosím spolupracovat a zapojit se. S příjezdem posledního hráče na led při předzápasovém představování bude choreografie zahájena.
4. Pod každým sektorem na straně A budou zhruba 2 zástupci z řad fans, proto prosím dbejte jejich pokynů. Budou tam proto, aby to celé "dirigovali" a informovali fanoušky o všem podstatném a důležitém. Za fanoušky doufáme, že Vy všichni, kterým na hokeji v Havířově záleží, dorazíte v co největším počtu a pomůžete nám opět ukázat, kdo že jsou, minimálně v hledišti, KRÁLOVÉ této LIGY!!!
Všem moc děkujeme za pomoc a spolupráci.