AZ Havířov

AZet chystá třetí ročník Hokeje na dvorcích

23.06.2024 | Klára Bártková

Také letos si děti a rodiče budou moci užít akci Hokej na dvorcích. AZet se totiž opět po roce rozhodl uspořádat již třetí ročník tohoto úspěšného turnaje v pouličním hokeji. Na rozdíl od předešlých dvou let, kdy akci patřily dva víkendy, se ale bude hrát jen tři po sobě jdoucí dny v posledním červencovém týdnu.

Hokej na dvorcích odstartuje již ve čtvrtek 25. července, a to na Erbenově ulici, která se nachází naproti ZŠ 1. máje. Hned o den později se celá akce přesune do městské části Šumbark, kde se bude hrát na rozmezí dvou ulic Nákupní a Zvonková. Oproti již proběhlým ročníkům se tento rok akce nebude konat na náměstí Republiky, jelikož klub se rozhodl akci pořádat pouze na místech, kde se opravdu nacházejí hřiště, a tak turnaj vyvrcholí už v sobotu 27. července na ulici Jana Švermy za Magistrátem města Havířova. První dva dny začne registrace do turnaje ve 14:00, v sobotu to pak bude o hodinu dříve, tedy od 13:00.

25. července – ulice Erbenova (registrace 14:00-14:30)

26. července – ulice Nákupní/Zvonková (registrace 14:00-14:30)

27. července  ulice Jana Švermy (registrace 13:00-13:30)

POZOR !!! Do Havířova dorazí v neděli 28.7. David Pastrňák, na deset nejužitečnějších hráčů letošního ročníku Hokeje na dvorcích (všech tří hracích dní, které jsou ohlášeny) bude čekat speciální benefit - v neděli si budou moci zahrát přímo během programu na náměstí jedno utkání za účasti Davida a následně si medaile a pohár převezmou na pódiu, kde se předávání zúčastní právě Pasta !!!

O místech konání už jsme si řekli, teď tedy něco k samotnému průběhu turnaje, který se bude konat pod záštitou primátora statutárního města Havířova. Kromě skvělé zábavy, kdy se starší ročníky třeba vrátí do svých dětských let, bude na místě zajištěno také občerstvení, a to jak pro hráče, tak rodiče i fanoušky.

Malou změnou je, že letos je akce určena dětem od 1. do 5. třídy, nicméně další věci zloňských let už zůstávají stejné. Děti budou na místě rozděleny do družstev a budou jim zapůjčeny hokejky. Žádné další hokejové vybavení povoleno není, a tak brankáři obdrží molitanové betony a kšiltovku, která bude plnit funkci lapačky.

Své děti můžete přihlašovat na e-mailu marketing@hc-havirov.cz, pokud však svou ratolest takto nepřihlásíte, nemusíte zoufat, neboť registrovat se můžete také přímo na místě konání. 

⬇ Jak se povedl loňský ročník se můžete přesvědčit níže na videu, případně si můžete prohlédnout také fotky z minulých let - 2023, 2022. ⬇

⚫🔵⚪

Těšíme se na Vás!

Youtube