AZ Havířov

Od úterního přípravného zápasu se Vsetínem je možnost ve Fanshopu vyměňovat vouchery permanentek za plastové karty. Platí pro permanentky zakoupené do 12. 8.
Prodej permanentek na další sezonu probíhá online (odkaz ZDE) nebo ve Fanshopu na stadionu (každou středu od 13h do 18h). Podrobnosti v článku ZDE.

Zveme na Sportovně zábavný den s AZ

30.05.2019 | Jan Kudělka

Odpoledne plné aktivit pro děti i dospělé je připraveno pro fanoušky AZetu v sobotu 8.června od 14 hodin. V prostorách Gascontrol Areny i před ní si klub společně se svými partnery připravil program v rámci již šestého ročníku Sportovně zábavného dne s AZ.

Akce začíná ve 14 hodin. Na programu budou komentované prohlídky stadionu, kterým fanoušky provedou sami hokejisté. Ve 14:15 a poté každou hodinu až do 17:15 odehraje výběr mládeže AZ Residomo Havířov exhibiční florbalové zápasy s výběrem Torpeda Havířov.

Už tradiční sportovně zábavné odpoledne pro děti nesmí chybět. Letos máme 6. ročník a věříme, že se vyvede stejně jako ty předchozí. Chystáme spoustu aktivit pro děti, ale myslím, že se zabaví i dospělí. Všechny děti a fanoušci se můžou těšit i na přítomnost hokejistů A týmu, kteří se jim budou věnovat na stanovištích. Doufám, že nám vyjde počasí a všichni se na akci dobře pobaví, představuje program marketingová manažerka klubu Martina Kotulová.

Svou činnost představí i další spřátelené havířovské instituce. Výtvarné dílny bude mít i letos na starost spolek ADAM – autistické děti a my. Soutěžní stanoviště chystají také jako minulý rok havířovští boccisté. Mezi soutěžemi nebudou chybět také hokejové disciplíny, workoutové stanoviště WOclub a další. Aktivity si připraví trenéři mládeže, hokejisté a partneři. A díky náboru do přípravky se mohou ti nejmenší rovnou zapsat do jejich řad.

Podrobný program:

14:00 Zahájení
15:00, 16:00, 17:00 Komentované prohlídky zimního stadionu
14:15, 15:15, 16:15, 17:15 Exhibiční utkání mládeže AZ Havířov vs Torpedo Havířov

Po celou dobu akce:

Testovací jízdy Škoda
Hokejové disciplíny
AZet fandí autismu - ADAMovy výtvarné dílničky
Boccia
Workoutové stanoviště WOclub

Soutěže pro děti: Děti dostanou předem připravené kartičky, a po nasbírání razítek je čeká odměna. :-)
Nábor do hokejové přípravky
Občerstvení

Vstupem na akci každý uděluje souhlas s použitím pořízených fotografií z akce na webových stránkách a sociálních sítích pořadatele a partnerů. 

Fotogalerie z loňského ročníku ZDE.
Všechny informace k události můžete sledovat i na našem 
Facebooku

Instagram Youtube