Zveme na Sportovně zábavný den s AZ

30.05.2019 | Jan Kudělka

Odpoledne plné aktivit pro děti i dospělé je připraveno pro fanoušky AZetu v sobotu 8.června od 14 hodin. V prostorách Gascontrol Areny i před ní si klub společně se svými partnery připravil program v rámci již šestého ročníku Sportovně zábavného dne s AZ.

Akce začíná ve 14 hodin. Na programu budou komentované prohlídky stadionu, kterým fanoušky provedou sami hokejisté. Ve 14:15 a poté každou hodinu až do 17:15 odehraje výběr mládeže AZ Residomo Havířov exhibiční florbalové zápasy s výběrem Torpeda Havířov.

Už tradiční sportovně zábavné odpoledne pro děti nesmí chybět. Letos máme 6. ročník a věříme, že se vyvede stejně jako ty předchozí. Chystáme spoustu aktivit pro děti, ale myslím, že se zabaví i dospělí. Všechny děti a fanoušci se můžou těšit i na přítomnost hokejistů A týmu, kteří se jim budou věnovat na stanovištích. Doufám, že nám vyjde počasí a všichni se na akci dobře pobaví, představuje program marketingová manažerka klubu Martina Kotulová.

Svou činnost představí i další spřátelené havířovské instituce. Výtvarné dílny bude mít i letos na starost spolek ADAM – autistické děti a my. Soutěžní stanoviště chystají také jako minulý rok havířovští boccisté. Mezi soutěžemi nebudou chybět také hokejové disciplíny, workoutové stanoviště WOclub a další. Aktivity si připraví trenéři mládeže, hokejisté a partneři. A díky náboru do přípravky se mohou ti nejmenší rovnou zapsat do jejich řad.

Podrobný program:

14:00 Zahájení
15:00, 16:00, 17:00 Komentované prohlídky zimního stadionu
14:15, 15:15, 16:15, 17:15 Exhibiční utkání mládeže AZ Havířov vs Torpedo Havířov

Po celou dobu akce:

Testovací jízdy Škoda
Hokejové disciplíny
AZet fandí autismu - ADAMovy výtvarné dílničky
Boccia
Workoutové stanoviště WOclub

Soutěže pro děti: Děti dostanou předem připravené kartičky, a po nasbírání razítek je čeká odměna. :-)
Nábor do hokejové přípravky
Občerstvení

Vstupem na akci každý uděluje souhlas s použitím pořízených fotografií z akce na webových stránkách a sociálních sítích pořadatele a partnerů.

Fotogalerie z loňského ročníku ZDE.
Všechny informace k události můžete sledovat i na našem
Facebooku