Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Vyjádření klubu k úmrtí fanouška

29.10.2019 | Klub

S hlubokou lítostí jsme přijali informaci, že v sobotu 26. října došlo ve večerních hodinách v nemocnici v Havířově k úmrtí fanouška našeho klubu.

Podle prvotních informací měl být příčinou smrti úraz, který měl dotyčný utrpět během utkání 18. kola Chance ligy s Frýdkem-Místkem v blízkosti stadionu. Objasnění celé politováníhodné události je nyní nadále v kompetencích kriminální policie ČR. My jako klub jsme připraveni poskytnout všem vyšetřujícím složkám maximální součinnost.

Po dobu vyšetřování jsme se rozhodli využívat během zápasů služeb jiné agentury zajišťující pořádek a bezpečnost na stadioně, minimálně do doby prošetření celé situace.

Rádi bychom vyjádřili co nejhlubší soustrast rodině zesnulého fanouška, všem jeho kamarádům, přátelům a blízkým.

Při této příležitosti bude na památku zemřelého držena minuta ticha před středečním domácím utkáním s Litoměřicemi ve středu 30. října od 18 hodin.

Jaroslav Mrowiec
prezident HC Havířov 2010 s.r.o.