VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Vrácení vstupného za lístky na play-off

17.03.2020 | Klub

Letošní ročník Chance ligy byl z důvodu koronavirové pandemie předčasně ukončen. Stávající ročník ukončilo rozhodnutí Výkonného výboru ČSLH a následně jen potvrdilo rozhodnutí Vlády o nouzovém stavu.

AZ skončil po základní částí Chance ligy na 5. místě, které bylo zatím nejlepším umístěním v novodobé historii klubu. V play-off jej čekal jako soupeř Piráti Chomutov a mnozí z fanoušků si také s předstihem zakoupili lístky na první domácí zápas.

Předně děkujeme těm, kdo vyjádřili podporu ať už na sociálních sítích, či osobně, a rozhodli se zakoupené vstupenky nevracet. Tohoto kroku si moc vážíme a děkujeme za něj!

Peníze za zakoupené vstupenky budeme vracet následujícími způsoby.

1) Po uklidnění situace a otevření prodejen je jednou z možností osobní vyzvednutí ve Fanshopu na stadioně, kde se budou peníze vracet hotově.

2) Pokud chcete mít peníze zpět co nejdříve, pak je druhá možnost. A to naskenování celé vstupenky a zaslání z platné emailové adresy na email: ucto@hc-havirov.cz společně s číslem Vašeho účtu, kam si přejete peníze zaslat.