VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

V sobotu 26. června se koná ​GLOBUS CUP 2021

23.06.2021 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - V sobotu 26. června 2021 se v areálu MFK Havířov uskuteční již sedmý ročník turnaje v minikopané GLOBUS CUP 2021. Hlavním partnerem je Hypermarket GLOBUS. Akce začíná v 9:00 a vstup na ni je zdarma.

GLOBUS CUPU 2021 se zúčastní rekordní počet družstev a sice dvacet. I letos se hráči z řad hokejistů, fanoušků a partnerů našeho klubu utkají na čtvrtině fotbalového hřiště. Zápasy, v základní skupině i vyřazovací části, se budou hrát na patnáct minut. Pokud utkání skončí ve vyřazovací částí remízou, přijdou na řadu hned penalty. Zápasy o umístění (od 5. místa níže) se odehrají na deset minut. Kvůli rekordnímu počtu mužstev se bude hrát hned na pěti hracích plochách.

K tradičním účastníkům turnaje, jakými jsou například: AZ HEIMSTADEN Havířov, AZ Legendy (za které mj. nastoupí extraligový útočník Mladé Boleslavi Jakub Kotala), Panteři Havířov, Autodům Vrána team a Baier se letos mj. přidali: Šachtar Bo Ostrava (ten se zúčastnil charitativního zápasu v Bohumíně, zde se podařilo vybrat 200 000 pro malého Kubíka, který trpí dětskou mozkovou obrnou), HK Nový Jičín a HLIMONT TEAM.

Na devátý ročník zve jeho pořadatel a sekretář klubu Robin Pavlas: „Chtěl bych všechny srdečně pozvat na devátý ročník GLOBUS CUPU. Pro fanoušky je zajištěno občerstvení a pro děti skákací hrad. Letos se nám sešel rekordní počet týmů a bude se hrát na pěti plochách. Hrajeme za každého počasí.“

Vstup je, jak již bylo zmíněno v úvodu, zdarma. Skákací hrad pro děti bude pod neustálým dohledem pořadatele. Během akce bude hrát třináctiletý DJ SAURUS. Svůj stánek v areálu MFK rozbalí oblíbené CROSSCAFÉ. Na čepu bude připravena desítka Radegast a grilovat se budou klobásy.

Přijďte se podívat na zajímavou sportovní akci a setkat se opět po čase s AZeťáky!