V neděli proběhne Turnaj o Pohár Daniela Semana

16.08.2022 | Josef Nudera

Turnaje před sezonou v Gascontrol aréně pokračují dále. Po Poháru Jiřího Trvaje se v neděli 21. 8. 2022 uskuteční Turnaj o Pohár Daniela Semana, který je určen pro hráče ročníku 2013 a mladší. Turnaj je naplánován jako jednodenní a my už známe i jeho rozpis. Budeme rádi, když se přijdete podívat a mladé hráče AZetu podpořit.

Turnaj o Pohár Daniela Semana se bude hrát v neděli 21. 8. 2022 od 8:00 do 18:00.

Kdo je do turnaje přihlášen?

V rámci Turnaje o Pohár Daniela Semana se představí vedle domácího AZ Havířov, také Třinec, Frýdek-Místek, Kopřivnice a polský Cieszyn.

Pro koho je turnaj určen a jakým systémem se bude hrát?

Turnaj je určen pro ročníky 2013 a mladší. Výjimku tvoří dívky, které mohou hrát, i pokud jsou ročníku 2012 a mladší. V každém týmu může být maximálně 9 hráčů do pole a 2 brankáři. Turnaj se bude totiž hrát na polovinu ledové plochy, systémem hry 3 na 3.

V turnaji nastoupí A týmy a B týmy. Mužstva A i B budou hrát samostatný turnaj. Zápasy se budou hrát 2x18 minut hrubého času, kdy se každý poločas bude vyhodnocovat samostatně. Pokud skončí poločas nerozhodně, budou následovat tři nájezdy na každé straně až do rozhodnutí.

Všechny týmy se mohou těšit na poháry a medaile.