Sbírka výtvarných potřeb je tu opět po roce

16.11.2023 | Klára Bártková

Sbírejte s námi VÝTVARNÉ POTŘEBY pro Dětské oddělení Nemocnice Havířov. Až do 9.12. můžete přinést pastelky, fixy, voskovky, omalovánky, skicáky a další malovací potřeby do Gascontrol Arény, sběrné místo najdete v přízemí za dveřmi s nápisem VIP (vedle vrátnice). Vše potřebné můžete nosit i během zápasů havířovského AZetu (22.11., 25.11. a 9.12.). Děkujeme, že nám pomůžete zpříjemnit pobyt malým pacientům v Nemocnici Havířov.

"Trávit čas v nemocnici je vždy velmi náročné, obzvlášť pak pro malé děti. Máme radost, že jim díky sbírce můžeme, zase po roce, zdejší pobyt trochu zpříjemnit a ukrátit jim díky výtvarným potřebám zde trávený čas", říká klubová PR manažerka Vendula Foldyna Holendová, která se také rozpovídala o tom, jak sbírka probíhala loni... "Ano, sbírku pro Dětské oddělení Nemocnice Havířov jsme realizovali již v minulém roce a musím říct, že mě velmi potěšilo, kolik lidí se do ní zapojilo a kolik věcí se podařilo následně předat. Zapojili se fanoušci, lidé z klubu, ale například také děti ze škol nebo ti, kteří se o sbírce dozvěděli náhodně, třeba z našich sociálních sítí. "

Nezbývá než věřit, že i letos bude akce povedená, měla by, už jen proto, že se týká dětí. "I já věřím, že také v letošním roce bude sbírka úspěšná a uděláme radost těm nejmenším. Všechny vybrané věci předáme v předvánočním období osobně přímo na oddělení", uzavírá povídání paní Foldyna Holendová...