VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Redakce hledá posily

11.08.2019 | Klub

Hledáme nové kolegy do redakce klubu AZ Residomo Havířov. Máte klub rádi a chtěli byste se podílet na jeho chodu? Baví vás hokej a rozumíte mu? Pak máte jedinečnou možnost zapojit se do dění.

Hledáme nové redaktory, kteří by chtěli spolupracovat s klubem AZ Residomo Havířov. Cílem redakce je podávat veřejnosti informace z dění hokejového klubu. Prioritou je nám kvalita, aktuálnost webu, komunikace s vedením a fanoušky, dobrá spolupráce v redakčním týmu a ochota pracovat pro oblíbený klub.

Nejedná se o práci na HPP, spíše o koníček a možnou průpravu pro práci v médiích. Otevřená je také možnost zapojit se do správy sociálních sítí klubu.

V čem spočívá náplň redaktora?

• psaní zápasových článků
  • psaní online reportáží z domácích utkání AZetu
  • komunikace s vedením klubu
  • rozhovory s hráči, trenéry
  • články o mládežnických týmech
  • a mnoho dalšího

Co od nových redaktorů vyžadujeme?

• znalost českého jazyka, jazykové cítění
  • ochota obětovat část svého volného času
  • zodpovědný přístup
  • vlastní notebook nebo PC
  • velkou výhodou je orientace v prostředí sociálních sítí a ochota podílet se na jejich správě

Co můžeme nabídnout?

• klubové informace z první ruky
  • osobní kontakt s trenéry, vedením, hráči
  • možnost poznat zákulisí klubu
  • poznat hráče jiným pohledem než fanoušek
  • vstup zdarma na zápasy Havířova
  • spolupráce v příjemném prostředí redakce
  • menší honorář

Nového člena řádně zaučíme a postupně zapojíme do všech funkcí, které redakce nabízí. Většina práce se dá také dělat z pohodlí domova.

Kontaktujte nás na emailu redakce@hc-havirov.cz, v několika větách se představte a napište, proč vybrat právě vás. Těšíme se na reakce.