AZ Havířov

Kupte si vstupenky ON-LINE. Ušetříte si čekání ve frontě u pokladen. Podrobnosti v článku.

Přípravka během Velikonoc uspěla na dvou turnajích

03.04.2018 | Tomáš Vlček

S koncem hokejové sezony se pro mladé i malé hokejisty koná celá řada turnajů. Nejinak tomu bylo i u malých havířovských hráčů ročníků 2011 a 2012 tento víkend. Absolvovali dva turnaje, ze kterých přivezli hned tři medailová ocenění.

Turnaj v Orlové

V sobotu 31.3.2018 se havířovská přípravka zúčastnila turnaje v Orlové. Hráči ročníku 2011 si v konkurenci šesti týmů připsali 4 výhry a jen jednu porážku a získali zasloužené 1. místo.

Výsledky AZetu ročník 2011:

AZ - Orlová 7:3
AZ - Uherské Hradiště 2:6
AZ - Prostějov 10:0
AZ - Opava 2:1
AZ - Přerov 3:2

„Zejména poslední dvě utkání byla na krev a kluci zde ukázali pravé AZeťácké srdíčko,“ hlásí trenér přípravky Petr Jemelík.

Hráči ročníku 2012 měli proti sobě v Orlové tři soupeře. V základní skupině jednou vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli. V semifinále pak porazili Orlovou, ve finále podlehli Prostějovu. Bylo z toho nakonec velmi pěkné 2. místo.

Turnaj v Kopřivnici

Hned o den později v neděli 1.4.2018 se ročník 2011 zúčastnil dalšího turnaje, tentokrát v Kopřivnici. Kromě AZetu se jej zúčastnila ještě další tři mužstva – Vítkovice, Karviná a domácí Kopřivnice.

Výsledky AZetu ročník 2011:
AZ - Kopřivnice 8:3
AZ - Vítkovice 14:5
AZ - Karviná 21:1

Tři vysoké výhry udělaly z malých AZeťáků jasné vítěze celého turnaje.

„Jako trenér bych chtěl pochválit hráče za podávané výkony. Ceníme si hlavně vítězství na turnaji v Orlové a především výhry s Opavou 2:1 a s Přerovem 3:2. Velké poděkování ale patří i rodičům, kteří po oba dva turnaje vytvořili klukům parádní atmosféru a neustále je podporovali a fandili jim,“ ohlíží se za úspěšným víkendem trenér Petr Jemelík.

Nám nezbývá, než malým AZeťákům z přípravky, i jejich trenérům, pogratulovat. Za celou sezónou se ohlédneme v dalším článku.

Instagram Youtube