Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Online ticketing na druhou část Chance ligy spuštěn, domácí zápasy od 17h

11.12.2019 | Klub

H A V Í Ř O V - Tento týden má druhá nejvyšší hokejová soutěž přestávku, ale už příští týden v úterý vstoupí její účastníci do další fáze. První osmička si to rozdá o umístění pro play-off, ta druhá zabojuje o poslední dvě místa v předkole.

Fanoušky AZetu čeká, jak už je všeobecně známo, 28 zápasů Havířova s těmi nejlepšími. 14 z nich mohou shlédnout v domácí Gascontrol Aréně, ten první už ve čtvrtek 19.12. proti Slavii Praha. Další dva pak v období mezi Vánocemi a Silvestrem (atraktivní duely proti Vsetínu a Porubě), zbývající v lednu až březnu 2020 (kompletní rozpis utkání druhé části Chance ligy je ZDE). Vstupenky na všechna domácí utkání jsou již v předprodeji na tomto odkazu online ticketingu.

Novinkou pro fanoušky jsou začátky domácích utkání v pracovní dny. Místo dosavadních 18:00 se bude ve zbytku sezony hrát i v pracovní dny od 17:00 (výjimkou je utkání 26.12. proti Vsetínu). Klub tak reaguje na názory svých fanoušků, kteří tento čas preferovali v anketě na klubovém webu a FB. Pro tento termín se vyslovilo zhruba 60% hlasujících, 30% preferovalo 18:00 a zbytek chtělo začátek v 17:30.

Všem účastníkům hlasování děkujeme, a věříme, že i díky této změně bude naše hokejisty hnát při zápasech početnější divácká kulisa.