VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Novou marketingovou manažerkou AZetu se stala Martina Kotulová

10.01.2019 | Klub

Se začátkem roku 2019 nastává v klubu jedna personální změna. Z pozice marketingového manažera odchází Martin Kučera a na jeho místo nastupuje Martina Kotulová.

Martin Kučera do klubu nastoupil před sezónou 2017/2018. Pro svůj odchod se rozhodl z pracovních a osobních důvodů.

„Důvod mého konce je osobně-pracovní. Od léta trávím většinu pracovního týdne v Praze, kde jsem založil firmu v oblasti HR, a z osobních důvodů jsem opět začal žít v Olomouci. Skloubit to s prací pro AZ bohužel nebylo možné“ říká Kučera.

„Doufám, že jsem svým působením přispěl ke zvýšení komfortu fanoušků a vnímání havířovského hokeje u nehokejové veřejnosti. Přesto, že se nepodařilo zvýšit pravidelnou návštěvnost, tak věřím, že jsem byl pro klub a jeho fanoušky přínosem. To už však musí zhodnotit jiní. Děkuji všem, se kterými jsem měl možnost spolupracovat, potkal jsem spoustu skvělých lidí. A Martině držím palce, aby se jí dařilo spolubudovat pozitivní jméno AZetu všemi možnými směry,“ dodává dnes už bývalý marketingový manažer.

Martina Kotulová začala pracovat v redakci AZetu v srpnu 2017 poté, co se do Havířova vrátila ze studií v Brně. Na starost měla mimo psaní článků i správu sociálních sítí. Od sezóny 2018/2019 pak pomáhala Martinu Kučerovi i s marketingem a přípravou řady akcí.

„Moc si vážím možnosti pracovat pro AZ. Je to pro mě obrovská výzva, na kterou se těším. Marketing mě baví, obzvlášť když je spojený se sportem. Pokusím se navázat na Martinovu práci a zachovat a rozvinout věci, se kterými přišel, i když laťku nastavil vysoko. Spoustu věcí se mu zde povedlo a já pevně doufám, že na něj zase v dalších oblastech postupnými kroky navážu,“ říká nová marketingová manažerka AZetu Martina Kotulová.

Jak tuto změnu komentuje vedení klubu? „Je to koloběh, života jedna věc končí a jedna začíná. Touto cestou bych chtěl Martinovi poděkovat za odvedenou práci a popřát hodně pracovních úspěchů v novém zaměstnání. Martině přeji hodně trpělivosti v nové pozici a dobrých nápadů, které půjdou zrealizovat,“ říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.