VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Noví členové síně slávy

08.02.2012 | Petr Miklas

H A V Í Ř O V - Dnes bylo uvedeno do síně slávy dalších pět bývalých hráčů, trenérů a funkcionářů Azetu, kteří v minulosti odvedli pro náš klub skvělou práci. Novými členy síně slávy jsou: Břetislav Bochenský, Ruda Kleszcz, Petr Slavík, Miroslav Kantor a Karel Uher. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnil i Kazimír Cienciala, který byl uveden do síně slávy již loni, ale z důvodu sněhové kalamity se nemohl dostavit.

Na fotografii jsou zleva: Jaroslav Mrowiec (prezident klubu), Břetislav Bochenský (obránce a tenér), Karel Uher (brankář, trenér, manažer a prezident klubu), Kazimír Cienciala (útočník), Petr Slavík (útočník), Miroslav Kantor (útočník), Rudolf Kleszcz (útočník a trenér), Ing. Zdeněk Osmanczyk (primátor města Havířov), Martin Potočný (hrající generální manažer Azetu Havířov). V závorkách jsou uvedeny všechny funkce, kterými slavné postavy havířovského hokeje prošly.