VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Klasické logo, hornické prvky a čistota bez reklam. AZet představuje nové dresy

19.09.2022 | Klub, FOTO: Michal Raszka a Jana Mensatorová, hc-havirov.cz

AZ Havířov vstupuje do nového ročníku se zbrusu novými dresy, ve kterých budou nastupovat hráči napříč všemi kategoriemi od dospělého A-týmu po ty nejmenší. Jak vypadá klubový stejnokroj?

Dominantním prvkem dresu je klasické logo AZ, které budou hráči znovu nosit na své hrudi. Nastupovat budou ve dvou variantách dresů, světlé dominuje bílá barva, u tmavé varianty hraje prim modrá.

Klub se hrdě hlásí k hornické tradici zdejšího regionu, a tak dresy zdobí symbol hornictví – mlátek a želízko. Kladívka jsou vidět jak na ramenou, po bocích dresu i na krku přímo zepředu. Na první pohled je tak patrné, s kým máte tu čest.

Na levé straně dresu na prsou se nachází logo statutárního města Havířov, na pravé straně má své místo hashtag #myjsmeazet.

Hráči A-mužstva mají nad číslem dresu svou jmenovku, hráči mládežnických celků budou na dresu místo jména nosit nápis HAVÍŘOV.

Další velkou novinkou je fakt, že obě varianty dresů budou čisté bez reklam komerčních partnerů klubu.

Věříme, že nové dresy pro sezonu 2022/2023 přinesou hráčům AZ Havířov štěstí a bude se jim v nich dařit.

Na nové dresy AZ Havířov se můžete podívat v kompletní fotogalerii »

#myjsmeazet