AZ Havířov

Kabina A-týmu se dočká úprav

02.04.2021 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Letošní hokejová sezona v havířovské Gascontrol Aréně skončila před polovinou března, ale ruch ji neopustil ani poté. Konkrétně v kabině A-týmu hokejisty nahradili řemeslníci, kteří zázemí havířovských hokejistů v následujícím období vylepší.

V první fázi musela být samozřejmě část prostor kabiny vystěhována (aktuální stav), následně přijdou na řadu řemeslníci, kteří kabinu po řadě let "občerství".

Konkrétně půjde o výměnu podlahové krytiny a nové „boxy“ pro hráče . „V rámci úprav dojde k položení nových gumových pásů na podlahu a nová bude i část nábytku. Konkrétně boxy sloužící hráčům k odložení výstroje,“ říká vedoucí haly pan Radim Kalus.

„Jsme velmi rádi a moc děkujeme městu, že nám vyšlo vstříc a zahájilo rekonstrukci šatny pro A-tým. Celé financování úprav hradí město a rekonstrukci má na starosti SSRZ. Touto cestou bych chtěl poděkovat městu Havířov, konkrétně panu primátorovi Bělicovi a panu náměstkovi Baránkovi. Velké díky patří i řediteli SSRZ panu Jirkovi Matějů a vedoucímu ZS panu Kalusovi,“ dodává prezident AZetu Jaroslav Mrowiec.

Instagram Youtube