Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Ing. Jana Karasová opouští funkci PR manažerky

21.04.2016 | Klub

H A V Í Ř O V - S koncem sezony 2015/2016 došlo k jedné změně v managementu AZetu. Po třech letech skončila na vlastní žádost ve funkci PR manažerky ing. Jana Karasová. Nové obsazení této pozice klub řeší.

Ing. Jana Karasová vykonávala funkci PR manažerky od sezóny 2013/2014. Hlavní náplní její práce byla komunikace s médii a fanoušky a také příprava a realizace velkých viditelných akcí, ale i těch méně viditelných akcí klubu.

Kromě tiskových konferencí a havířovské hokejové síně slávy se jednalo například o Den s AZetem, Dětský den a Den otevřených dveří v K&K PNEU Aréně pro děti z havířovských základních a mateřských škol.

Další pravidelnými akcemi, spojenými se jménem ing. Jany Karasové se staly Mezigenerační olympiáda v Domově seniorů Helios a návštěvy hokejistů na dětském oddělení havířovské nemocnice spojené s předáváním dárků.

Naopak zcela ojedinělou akcí bylo v roce 2014 představování nových dresů a s tím spojené společné focení na náměstí Republiky.

Radost dětem v podobě hraček případně finančního příspěvku, přinesla spolupráce AZetu s havířovským Dětským domovem, sdružením S.O.S vesničky, střediskem Kompas a charitnímu domu sv. Zdislavy.

Zapomenout by se určitě nemělo ani na aktivity ing. Jany Karasové kolem malých hokejistů. Zde byla organizátorkou mnoha turnajů (Moravia Hockey Tour, O pohár primátora ad.) pořádaných jak v K&K PNEU Aréně, tak zajišťovala účast azeťáckých týmů na turnajích v jiných městech či dokonce v zahraničí.

Obrovský díl práce patří ing. Janě Karasové na vzniku náborového videa natáčeném v létě 2015 za účasti Davida Pastrňáka a dalších malých i velkých Azeťáků. Ve stejném roce se jí podařilo zajistit pro hráče všech věkových kategorií vstupenky na zápasy MS v ledním hokeji v Ostravě.

Ve funkci PR manažera pomáhala také s vytvářením a realizací přestávkového programu během zápasů A týmu AZetu (soutěže, prezentace malých hokejistů apod.)

HC AZ Havířov děkuje paní Ing. Janě Karasové za odvedenou práci a přeje vše nejlepší v pracovní i soukromé sféře!