VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Informace pro permanentkáře k zahájení sezony

11.09.2020 | Klub

V sobotu 12. září startuje letošní ročník Chance ligy. AZ na svém stadioně přivítá Sokolov, začátek utkání bude v 17 hodin. Na jednom místě bychom ještě chtěli přinést informace našim permanentkářům.

S novým rozlosováním přišla změna v počtu zápasů – těch na domácím ledě podle plánu odehrajeme 26. Cena permanentek je od začátku spuštění prodeje stanovena na 2160 korun, kdy se počítalo s větším počtem zápasů.

„V aktuální situaci, kdy se řídíme nařízeními a opatřeními ze strany Vlády, hygieny a Svazu a situace se může měnit ze dne na den, chceme ubezpečit všechny permanentkáře, že i v případě nedohrání soutěže nebudou při koupi permanentky ztratní. Už do prvního kola ligy nenastoupí 5 týmů. Ve spolupráci se Svazem se však ihned plánují předehrávky nebo dohrávky s jinými týmy. Pro letošní rok jsou také hlavní hrací dny středy a soboty, kdy pondělky budou sloužit k případnému dohrání zápasů,“ vysvětluje prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Pro fanoušky z toho plyne následující, že účelem letošního systému je odehrání co největšího počtu zápasů i v případě, že by tým musel na čas do karantény.

„Klub pracuje i s variantou, že v případě zhoršení situace, ke které však věříme, že nedojde, by mohly být uzavřeny stadiony. Určitě ale nikdo z permanentkářů o svou investici do permanentky nepřijde. Naopak si moc vážíme těch, kdo nás nákupem permanentky podpoří a vloží do nás důvěru,“ doplňuje Mrowiec.

• Při prvním rozlosování jsme počítali s 29 domácími zápasy. Nyní je rozlosování na 26 domácích zápasů, proto pokud se odehraje celá základní část, pak nákup permanentky pro sezónu následující bude zlevněn o částku 3 zápasů. Pokud se neodehrají i další kola, bude částka za permanentku snížena i o tato další. (Tuto informaci ještě klub specifikuje po konci základní části.)

Toto se týká zakoupených permanentek:

• Stadion je podle plánu rozdělen do 4 sektorů a nově jsou také viditelně označeny pokladny, které se k jednotlivým stranám a sektorům přiděleny (A, B).

• Důležitá informace k permanentkám Business (permanentky hnědé, které nejsou zakoupené na místo) – tyto permanentky jsou platné pro všechny sektory, ale v případě, že vejdete do jednoho sektoru, tak pro daný zápas už nemůžete vstoupit do jiného.

• Permanentkáři dostanou v sezóně třikrát pivo zdarma, a to vždy na prvním domácím zápase začínajícího kola – soutěž se hraje tříkolově, tedy vždy když začíná nová série zápasů.) Poprvé tedy na zápase se Sokolovem. Další termíny upřesníme, jelikož se soupeři ještě mohou z důvodů uvedených výše měnit. Budeme včas informovat.

Na první zápas se Sokolovem tedy dostanou všichni, kdo si permanentku zakoupili, u vstupu na stadion lístek na pivo zdarma jako pozornost od klubu v této nepříjemné situaci.

Z nařízení Svazu jsou nyní také omezeny přestávkové programy pro fanoušky, i zde však chystáme alternativy k přestávkovým soutěžím tak, ať vše proběhne podle nastavených pravidel. V nejbližších zápasech se můžete těšit minimálně na hokejovou tombolu, kterou znáte z loňské sezony.

Na závěr připomínáme, že na stadion nyní může 2000 fanoušků a je rozčleněn do sektorů, kdy každý sektor je určen pro 500 lidí. Povinností je nošení roušek, které bude kontrolováno při vstupu na stadion.

„I pro nás je toto situace, kdy se potýkáme se zcela novými věcmi a prosíme proto o trpělivost. Důležité je pro nás především zdraví a bezpečí fanoušků. A věříme, že si společně užijeme všechny zápasy, kdy se budeme moci potkat na stadioně,“ říká Mrowiec.

V případě jakýchkoli změn, které mohou nastat především ve vztahu k termínům zápasu a soupeři, prosím sledujte naše webové stránky a sociální sítě.