VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Hráči AZ Havířov načepovali fanouškům Radegast peprně hořký

20.11.2015 | Josef Nudera

Čtvrteční večer 19. 11. se nesl ve znamení akce AZ Havířov a Radegastu. V Šatlavě na Permonu byl totiž představen nový speciál pivovaru Radegast, který je v limitované edici. Hráči načepovali fanouškům 75 piv tohoto speciálu, soutěžilo se o ceny a probíhala autogramiáda. Na akci byl přítomný Karol Korím, Daniel Štumpf, Petr Matoušek, Daniel Graca a Martin Lenďák.

V Šatlavě na Permonu byl v rámci akce pivovaru Radegast s klubem AZ Havířov připraven zajímavý program pro fanoušky, ale také byl představen nový speciál Radegast peprně hořký. Funkce vrchního výčepního se chopil Karol Korím, kterému to šlo velmi dobře. Karol vyčepoval 75 piv, která následně ostatní hráči roznesli fanouškům zdarma

V rámci akce jsme mohli poslouchat i zajímavé rozhovory na otázky, které pokládal Radim Sajbot přítomným hráčům. Každý se mohl rovněž sám zeptat, na cokoliv chtěl. Zajímavá otázka se týkala například lámání hokejek. Nejvíce jich v týmu prý zlomil Karol Korím a je to nějakých 12 hokejek za 24 kol. Slušná porce. Dále mluvil Petr Matoušek o své pozici v bráně a o dalších věcech. Daniel Graca zase hodnotil poslední utkání.

Daniel Štumpf zase mluvil o tanci a sám přiznal, že na tom není moc dobře. Naopak prozradil, že si prý umí zatančit Martin Lenďák. Všichni hráči i fanoušci byli ve skvělém rozpoložení a akce se tak velmi vyvedla.

V rámci akce se také soutěžilo o lístky na nadcházející zápasy AZ Havířov a dárkové tašky s Azeťáckými předměty. Otázky byly někdy velmi záludné, ale pro fanoušky AZetu byly připraveny ve většině otázek i tři možnosti. Hráči se v rámci celé akce také podepisovali fanouškům. Ať už na dres nebo na připravené kartičky, které hráči donesli.