VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Hokejisté a zástupci vedení klubu dnes navštívili havířovskou ADRU

06.03.2023 | Klub

Během příjemně strávené hodiny jsme se seznámili s fungováním této humanitární organizace, jejími aktivitami v Havířově, prohlédli jsme si prostory sociálního šatníku, který pomáhá s ošacením sociálně slabým. Havířovská odnož ADRY rovněž připravuje během zimního období polévky, které mezi potřebné rozdává prostřednictvím spolupráce s Armádou spásy. Také my jsme se mohli podívat, jak taková výroba polévky vypadá a následně také ochutnat. Na dnešním „menu“ byl boršč, který vznikal pod rukama zkušené ukrajinské kuchařky. Ta zde našla své pracovní uplatnění po loňském příchodu do České republiky z města Charkov. Abychom nepřišli s prázdnýma rukama, přinesli jsme s sebou suroviny pro přípravu dalších polévek pro následující týdny a také příspěvek na další podobné prospěšné aktivity. Velmi nás těší, že jsme se mohli podívat, jak organizace funguje a věříme, že navážeme dlouhodobou spolupráci.

Fotografie z návštěvy si můžete prohlédnout zde.