AZ Havířov

Finále play-off 2024, AZ HAVÍŘOV - CHOMUTOV První domácí utkání ve středu od 17:30!

VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Gascontrol aréna potemní a...

22.03.2024 | Klub

Ve druhé části sezóny je už opět tradicí, že po brance havířovského AZetu se v hale setmí, v rámci možností se Gascontrol aréna ponoří do tmy, na hostujícího gólmana jsou trochu potupně nasměrovány reflektory, ten je v tom malinko "vykoupán", brankoviště "bliká", gólman si říká, že by tu raději nebyl. V hale je radost, sláva, křik, lidé točí šálami nad hlavou a...

Pojďme k té radosti, křiku, šálám a všemu tomu veselí ještě něco přidat. Pojďme využít toho, že "hala jde do tmy", pojďme si zážitek po vstřelené brance ještě o něco víc posunout. 

Po vstřelené brance AZetu je zde chvíle pro vás, fanoušky havířovského AZetu. Mobilní telefon má každý po ruce. Právě v tento okamžik je čas, abys na něm rozsvítil svítilnu a zářivým světlem ji nasměroval k ledu, směrem k radujícím se hráčům. Pojďme ještě trochu dál posunout už tak hezké chvíle, pojďme havířovské tribuny ještě víc dostat do varu, pojďme naše domácí prostředí udělat soupeři ještě víc "nepříjemným", pojďme se mu ještě víc i takto dostat po kůži.  

Po vstřelené brance AZetu na nic nečekejme. Sáhni po svém mobilním telefonu a... A dál už to znáš. Tak jo, AZeťáci, ať nás to na hokeji všechny ještě o trochu víc baví... Už v sobotu!  

Youtube