VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

ELKA NOVA s.r.o. partnerem klubu pro play-off

27.02.2019 | Klub

Havířovská firma ELKA NOVA s.r.o. se dohodla s klubem na spolupráci pro letošní ročník play-off.

ELKA NOVA s.r.o. byla partnerem AZetu už v minulých sezonách a pro letošní rok klub podpoří v bojích play-off.

„My jsme rádi, že jsme se pro vyřazovací boje domluvili s panem Galaňukem na spolupráci. ELKA NOVA s.r.o. byla naším významným sponzorem v minulých letech a věříme, že i díky jejich podpoře uhrajeme v play-off co nejlepší výsledek,“ říká manažer klubu Patrik Rimmel.

Firma ELKA NOVA s.r.o. byla založena v roce 1992. V roce 1997 zakoupila areál v Horní Suché. Zde vybudovala administrativní budovu, 60ti tunovou nájezdovou váhu a také kovoobráběčské a opravárenské dílny se zaměřením na údržbu a opravy dopravní techniky a těžkých stavebních strojů.

Za dobu své existence nasbírali její zaměstnanci řadu zkušeností a v současnosti nabízí firma kvalitní služby v oblasti prodeji sypkých hmot, paliv, zemních prací, autodopravy, servisu automobilů atd.

Další informace o firmě naleznete na webu www.elkanova.cz