VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Čtvrťáci bojovali na turnaji v Novém Jičíně

28.08.2019 | Tomáš Vlček

Havířovští čtvrťáci (ročník 2010) se ve dnech 24. - 25. srpna zúčastnili mezinárodního turnaje v Novém Jičíně. A na úvod sezony si svěřenci trenéra Luďka Jarolíma nevedli vůbec špatně.

Turnaje se celkem zúčastnilo 12 týmů z Česka a Slovenska. Hrál se minihokej 2x15 min., přičemž výsledek každé třetiny se do tabulky počítal zvlášť. AZeťáci v nabité konkurenci sehráli celkem 22 minizápasů a s bilancí 11 výher a 11 porážek. To jim v konečném součtu přineslo 22 bodů, skóre 91:77 a v tabulce velmi slušné 7. místo.

„Sehráli jsme lepší i horší zápasy. Na to, že máme za sebou teprve 14 tréninků na ledě, neberu konečné 7. místo jako zklamání. Naopak, za turnaj jsem rád, měl jsem zase možnost poznat kluky a ukázalo nám to, na čem musíme pracovat. Jinak byl turnaj organizačně skvělý, užili si to nejen děti, ale i rodiče. Chtěl bych poděkovat Mariánu Tarabovi za spolupráci a že absolvoval celý víkend s týmem,“ říká trenér Luděk Jarolím.

A kdo se na turnaji představil v dresu Azetu?

Hráči: Matouš Šlachta - David Barabosz, Karel Horák, Jakub Millerský, Tomáš Antoš, David Häusler, Roman Duna, Martin Sikora, Dan Taraba, Matyáš Potužník, Dominik Sentiván.
Trenér: Luděk Jarolím Luděk
Vedoucí týmu: Marián Taraba