VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Charitativní týden CHANCE ligy: Podpořte s námi dobrou věc

17.11.2021 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Tým AZ HEIMSTADEN Havířov je poctěn, že se i po roční přestávce, způsobené koronavirem, může zapojit do akce pro dobrou věc a sice 5. Charitativního týdne CHANCE ligy. Akce probíhá v 17. – 24. listopadu a účastní se jí všechny týmy.

Týden se skládá ze dvou částí – charitativních sbírek na stadionech a charitativní aukce. Výtěžek z jubilejního 5. ročníku dražby poputuje na konto projektu Klokánek Fondu ohrožených dětí.

Sbírka pro nemocné děti

Část, kterou pořádá klub na stadionu je sbírka dárků, které zpříjemní malým pacientům jejich pobyt na dětském oddělení havířovské nemocnice. Pokud chcete dětem pobyt v nemocnici zpříjemnit, tak vězte, že ocení především umělecké a výtvarné potřeby. Zejména – vodové barvy, fixy, pastelky tvrdé papíry a další výtvarný materiál, který Vás napadne. Určitě ale stejně jako v minulých letech ocení další – společenské, deskové i jiné hry, omalovánky nebo jiné hračky. Z hygienických důvodů nejsou vhodné plyšové hračky.

Před zápasem s Ústím nad Labem, který odehrajeme 20. listopadu, budou u vstupu do GASCONTROL Arény dvě odběrná místa, kam můžete výtvarné dárky odevzdat.

Charitativní aukce

V rámci Charitativního týdne byla 17. listopadu spuštěna internetová aukce hokejových předmětů, ta poběží do konce tohoto měsíce. Výtěžek z ní bude věnován organizaci Klokánek, ta jej rozdělí do všech svých zařízení po celé České republice. Na aukci se můžete podívat od soboty na stránce sportovniaukce.cz. A co vlastně bude moci fanoušek AZetu letos vydražit?

Dres týmu podepsaný hráči

Podepsaná hokejka bývalého hráče AZetu Martina Adamského

Výjezd s A-týmem na vybrané venkovní utkání

Společný oběd s týmem

Díky charitativní aukci hokejových předmětů a zážitků navíc přibylo na konto projektu Klokánek posledně takřka 50 tisíc korun. Zcela dobrovolně se do ní zapojí všechna mužstva soutěže. Přispějte také na dobrou věc.