VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Advent na AZetu začíná již tuto sobotu

07.12.2023 | Klub

Fanoušci AZetu se mohou těšit na čtyři domácí utkání v řadě! Na ně si mohou koupit zvýhodněný balíček 3+1 zdarma. Navíc již tuto sobotu se otevře poprvé Vánoční zóna před Gascontrol Arénou. Naši borci odehrají prosincová utkání ve speciální sadě dresů, které budou následně vydraženy a výtěžek půjde na dobrou věc. A jako bonus se dozvíte, jaká Vánoční přání měli naši hokejisté a členové realizačního A-týmu, když byli malí. Více informací najdete v článku níže.

Do Adventní zóny zve PR manažerka Vendula Foldyna Holendová... „Od 15.30 hodin si můžete přijít dát například bramboráky, vánoční trdelník, vařenou kukuřici, voňavý svařák nebo dětský punč. Od 16 hodin se pak můžete svátečně naladit díky písním v podání dětí ze Základní umělecké školy Bohuslava Martinů. Nechat se vánočně či AZeťácky vyzdobit pak budou moct děti i dospělí u malování na obličej. Zóna bude otevřena za každého počasí, kryté posezení pro návštěvníky je zajištěno. Těšíme se na vás!“

Dražba třetí sady dresů AZ Havířov bude odstartována v sobotu v 17:00 hodin. Její výtěžek pak poputuje na dobrou věc, konkrétně na úhradu neurosenzorické terapie pětiletého Toníka z Havířova. Ten trpí těžkým kombinovaným postižením zahrnujícím například dětský autismus, středně těžkou mentální retardaci, těžkou nedoslýchavost a cysty na mozku.

ANKETA / Co sis nejvíce přál k Vánocům, když jsi byl malý?

Naši hráči a členové realizačního týmu nám odpověděli v anketě na otázku, co si přáli k Vánocům, když byli malí. Co to bylo? To zjistíte v následujícím videu. A co jste si přáli vy? Můžete svým blízkým pořídit předčasný dárek k Vánocům zvýhodněný balíček vstupenek 3+1 zdarma