VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZet pomohl rodině Jevgenije Alipova

19.05.2022 | Klub

Z důvodu válečného konfliktu na Ukrajině byla rodina JEVGENIJE ALIPOVA, bývalého hráče AZetu, nucena utéct ze země. Azyl našla v Havířově, kde "Evžen", jak se mu tehdy říkalo, odehrál v 90. letech 4 sezóny a téměř 2 stovky utkání.

Fanoušci AZetu nezapomněli, zjistili si potřebné informace a spustili sbírku na jejich podporu a za to jim patří velký dík!

Přispět rodině k vybudování zázemí v šumbarském bytě se rozhodl i klub samotný. „Jsme velmi rádi, že jsme se jako nové vedení klubu mohli do pomoci zapojit a pořídit rodině novou pračku. Na Jevgenije Alipova si sám vzpomínám jako na velký sportovní vzor a osobnost AZetu z dob, kdy jsem hokejově začínal. Velmi doufám, že bude brzy celá rodina opět pohromadě,“ přiblížil prezident klubu Petr Malíř.

Bývalý hráč AZetu Jevgenij Alipov