VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ spolupracuje se školami a školkami

05.02.2020 | Petr Miklas

Při zápasech A-týmu AZetu jste si mohli všimnout, že se o přestávce mezi třetinami na ledě prezentovali studenti havířovských středních škol. V následujícím článku se o spolupráci AZetu se středními školami a také mateřskými školami dozvíte víc.

AZ a střední školy

Koncem loňského roku jsme navázali spolupráci se středními školami - za velkého přispění Libora Lenča, vedoucího odboru školství, mládeže a sportu KÚ MSK, který je zároveň velkým fanouškem a pravidelným návštěvníkem AZetu.

Celkem 6 škol se stalo našimi speciálními hosty na zápasech ve všedních dnech. Na zápasech prezentují svou školu, studium a samozřejmě povzbuzují hráče ze "školní tribuny". Studenti také šíří povědomí o klubu.

AZ a školky

Druhou částí je také spolupráce s mateřskými školami. Tady spolupráce začala výrobou ozdob na vánoční strom. Děti ze školek se pravidelně účastní náborů v rámci projektu "Pojď hrát hokej", které se konají 2x za sezonu. V této sezoně se školky staly také vzácnými hosty na trénincích A mužstva. Děti tak mohou poznat zázemí klubu a seznámit se s hráči. Svou přítomností hlavně všem dodávají velké množství energie do další práce.

Pokud i vy, vaše mateřská, základní nebo střední škola, máte zájem o podobnou spolupráci s klubem, tak se neváhejte ozvat na email marketing@hc-havirov.cz. Rádi vás zasvětíme do hokejového světa a přivítáme mezi sebe.