AZ Havířov

Odkaz na on-line ticketing pro nákup vstupenek na zápasy ZDE.

​Středy v Aréně patří školou povinným

18.11.2021 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Až do poloviny prosince jsou dopoledne vyhrazena školákům. GASCONTROL Arénu si totiž ve středy zamluvily havířovské základní školy. Jejich žáci se zde, mnohdy poprvé, pod dozorem trenérů havířovské přípravky a svých učitelů mohou sklouznout po ledě.

První školou, která se dostala na led byla ZŠ Žákovská. O tom, jak je to pro mladé náročné, hovořil jeden z žáků první třídy této školy: „Kdybych věděl, jak je to na ledě těžké, tak se raději obuju a budu po tom ledě chodit.“ Nicméně po chvíli se už prvňáček po ledě proháněl s hrazdičkou a měl opravdovou radost z pohybu po zamrzlé vodě.

Vedoucí havířovské přípravky Petr Jemelík se o akci pro děti vyjádřil takto: „Dnes jsme u nás na ledě přivítali děti ze ZŠ Žákovská. Dorazila k nám jejich první třída. V příštím týdnu uvítáme jejich druhé třídy. Poté dorazí ZŠ Mládežnická. Pro děti je vždy dobré zkusit si i jiný pohyb. Také nám díky bruslení pro školy vždy přibyly děti do naší AZeťácké přípravky.“

Pokud škola, kam dochází vaše dítě, nedorazí do GACONTROL Arény a vy byste ho chtěli přihlásit do hokeje, tak není nic jednoduššího. Kdykoliv si ho můžete přijít nezávazně vyzkoušet. Všechny věci na led (včetně bruslí a helmy) si můžete zapůjčit. 

Zavolejte přímo trenérovi havířovské přípravky Petru Jemelíkovi a zeptejte se ho na podrobnosti (601242256 a 777774020). Tréninky přípravky probíhají v sobotu a v neděli v GASCONTROL Aréně.

Více fotek z akce naleznete zde: 

https://bit.ly/3oG14KX

Instagram Youtube