Od 1.6. 2017 bude omezeno parkování před Víceúčelovou halou. Na místě mohou parkovat pouze auta s povolením a nahlášenou SPZ. Prosíme tedy všechny, kteří nemají vjezd povolen, aby parkovali u obchodního centra. Vyvarují se tak pokutě a případně odtáhnutí vozidla.

Síň slávy

Sin_slavy

Síň slávy AZ Havířov byla zřízena v roce 2010, a ve stejném roce do ní byli přijati první členové. Smysl Síně slávy spočívá v tom, že oceňuje odvedenou práci hráčů, trenérů i funkcionářů, kteří jsou s AZetem spojeni. Ať už jde o slavné odchovance, kteří pak hráli za jiné kluby a byli i členy reprezentace nebo hráče, kteří hokejově vyrostli jinde, ale své hokejové umění předváděli v havířovském dresu. Síň slávy se nachází ve VIP prostorách K&K PNEU Arény a není přístupná veřejnosti. Více informací o Síni slávy naleznete ZDE.

Do síně slávy havířovského hokeje bylo přijato těchto 22 osobností:

Jaroslav Bariš Radek Bárta Břetislav Bochenský Zdeněk Cepek
Kazimír Cienciala Luděk Čajka Zdeněk Halámek Miroslav Kantor