Žádám rodiče hráčů ročníků 2008 až 2004, aby se do konce dubna dostavili k podpisu dodatku k příspěvkům. Podpisy budou probíhat v kanceláři sekretáře každý všední den od 9:00 do 11:00 a od 13:00 do 15:00 hodin, případně po telefonické či emailové domluvě. Robin Pavlas, sekretář klubu - tel. 777 774 020, email hokej@hc-havirov.cz.

Síň slávy

Sin_slavy

Síň slávy AZ Havířov byla zřízena v roce 2010, a ve stejném roce do ní byli přijati první členové. Smysl Síně slávy spočívá v tom, že oceňuje odvedenou práci hráčů, trenérů i funkcionářů, kteří jsou s AZetem spojeni. Ať už jde o slavné odchovance, kteří pak hráli za jiné kluby a byli i členy reprezentace nebo hráče, kteří hokejově vyrostli jinde, ale své hokejové umění předváděli v havířovském dresu. Síň slávy se nachází ve VIP prostorách K&K PNEU Arény a není přístupná veřejnosti. Více informací o Síni slávy naleznete ZDE.

Do síně slávy havířovského hokeje bylo přijato těchto 22 osobností:

Jaroslav Bariš Radek Bárta Břetislav Bochenský Zdeněk Cepek
Kazimír Cienciala Luděk Čajka Zdeněk Halámek Miroslav Kantor