Prodej permanentek na sezonu 2017/2018 ve Fanshopu každou středu od 13 do 18h. Pouze v termínu 3. - 11.7., kdy proběhne rekonstrukce Fanshopu, bude prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro permanentkáře: k zakoupené permanentce ‎obdržíte nálepku na označení sedadla. Tuto ovšem použijte až po 30.7.2017 a to z důvodu čištění sedadel a odstraňování starého označení ze strany SSRZ!

Konto Azeťák

Havířovský hokejový klub chce vytvářet podmínky pro to, aby se lednímu hokeji a bruslení mohli věnovat i děti ze sociálně slabších rodin. Proto založil speciální účet nazvaný KONTO AZEŤÁK.

Z tohoto konta byla zakoupena výstroj a výzbroj, kterou klub zdarma zapůjčuje pro nové členy přípravky. Děti v přípravce neplatí ani žádné příspěvky.

Klub se tak snaží podpořit volnočasové aktivity dětí, zapojit je do tréninkového procesu, který podporuje rozvoj myšlení, fyzického fondu, touhu něco dokázat, pracovat v týmu a ctít autoritu.