Žádám rodiče hráčů ročníků 2008 až 2004, aby se do konce dubna dostavili k podpisu dodatku k příspěvkům. Podpisy budou probíhat v kanceláři sekretáře každý všední den od 9:00 do 11:00 a od 13:00 do 15:00 hodin, případně po telefonické či emailové domluvě. Robin Pavlas, sekretář klubu - tel. 777 774 020, email hokej@hc-havirov.cz.

Konto Azeťák

Havířovský hokejový klub chce vytvářet podmínky pro to, aby se lednímu hokeji a bruslení mohli věnovat i děti ze sociálně slabších rodin. Proto založil speciální účet nazvaný KONTO AZEŤÁK.

Z tohoto konta byla zakoupena výstroj a výzbroj, kterou klub zdarma zapůjčuje pro nové členy přípravky. Děti v přípravce neplatí ani žádné příspěvky.

Klub se tak snaží podpořit volnočasové aktivity dětí, zapojit je do tréninkového procesu, který podporuje rozvoj myšlení, fyzického fondu, touhu něco dokázat, pracovat v týmu a ctít autoritu.