- Právě probíhá poslední kolo aukce dresů "Legenda pomáhá" a ve hře je ještě 9 dresů AZetu!

- Pošlete svou fotku s motivem AZetu a vyhrajte jednu z atraktivních cen v soutěži "S AZetem na cestách"

Konto Azeťák

Havířovský hokejový klub chce vytvářet podmínky pro to, aby se lednímu hokeji a bruslení mohli věnovat i děti ze sociálně slabších rodin. Proto založil speciální účet nazvaný KONTO AZEŤÁK.

Z tohoto konta byla zakoupena výstroj a výzbroj, kterou klub zdarma zapůjčuje pro nové členy přípravky. Děti v přípravce neplatí ani žádné příspěvky.

Klub se tak snaží podpořit volnočasové aktivity dětí, zapojit je do tréninkového procesu, který podporuje rozvoj myšlení, fyzického fondu, touhu něco dokázat, pracovat v týmu a ctít autoritu.