Od 1.6. 2017 bude omezeno parkování před Víceúčelovou halou. Na místě mohou parkovat pouze auta s povolením a nahlášenou SPZ. Prosíme tedy všechny, kteří nemají vjezd povolen, aby parkovali u obchodního centra. Vyvarují se tak pokutě a případně odtáhnutí vozidla.

Nábor do přípravky

Rádi mezi námi přivítáme další malé hokejisty. Děti ročníků 2008 - 2012 můžete kdykoliv (i bez ohlášení) přivést na tréninky přípravky. Tréninky probíhají obvykle od září do března 2x - 3x týdně na ledové ploše, případně v tělocvičně (viz. ROZPIS TRÉNINKŮ) a v květnu a červnu 2x týdně na ploše zimního stadiónu.

Pokud si myslíte, že nemáte peníze na drahé příspěvky a výstroj, tak nevěšte hlavu. V hokejovém klubu AZ Havířov platí děti jen minimální příspěvky a nově příchozí mají možnost zapůjčení výstroje zdarma.

CO JE POTŘEBA UDĚLAT, ABY SE VAŠE DÍTĚ STALO ČLENEM AZ HAVÍŘOV

Stačí se podívat na webové stránky klubu a tam si najít kontakty na trenéry (viz níže). Pak už stačí buďto jen zavolat, případně napsat e-mail na  pripravka@hc-havirov.cz a zeptat se kdy a kam mám svého kluka nebo holku, kteří chtějí hrát hokej, přivést. Děti můžete přivést rovnou na trénink bez ohlášení předem. Na tréninku stačí vyplnit jednoduchou evidenční kartu hráče. Všechny tyto informace a i mnoho dalšího, je obsaženo v těchto sekcích:  DŮLEŽITÉ INFORMACEČASTÉ DOTAZY. Ukázky z tréninku přípravky obsahuje NÁBOROVÉ VIDEO.

Na počátku to nestojí skoro žádné peníze. Důležitý je zájem a ochota přivést dítě 3x-4x týdně na trénink. Navíc tréninky nejsou jen o hokeji, ale i o vytváření pozitivního vztahu ke sportu, o budování si kamarádských vztahů a hlavně o zábavě.

KONTAKTY NA TRENÉRY PŘÍPRAVKY:

Petr Jemelík: 777 774 075

email: pripravka@hc-havirov.cz