před 2 dny

Zveme na Sportovně zábavný den s AZ

před 3 dny

AZeťáci besedovali na Dni pro rodinu

19.5.2018

Firma GASCONTROL zůstává partnerem AZetu

17.5.2018

Vůbec jsem nevěděl, co mě čeká, říká vedoucí A-týmu Vladislav Kozel

Gascontrol nadále partnerem AZ

Dnes byla prodloužena smlouva klubu s firmou GASCONTROL na další sezonu. Zůstane tak zachován název haly GASCONTROL ARÉNA a především s námi zůstává silný regionální partner.

17.5.2018

Filip Seman posilou AZetu

Novou posilou AZetu se dnes stal odchovanec havířovského hokeje Filip Seman (foto ZDE).
"Jsme rádi, že Filip upřednostnil nabídku AZetu před dalšími výhodnějšími z jiných klubů a posílí náš tým. Začátkem června se zapojí do letní přípravy," hlásí manažer klubu Patrik Rimmel.
V nejbližších dnech se můžete těšit na rozhovor s Filipem na našem webu.

15.5.2018

AZ na Globus Cupu stříbrný

Dnes se uskutečnil 4. ročník Globus cupu, tedy turnaje sportovních, sponzorských a fanouškovských týmů v minikopané. Vítězem se stal tým KA Clubu, družstvo AZetu obsadilo 2. příčku (foto ZDE). Podrobnosti přineseme v článku.

12.5.2018

D. Pastrňák na MS

Havířovský odchovanec David Pastrňák bude ve 21 letech startovat už na svém třetím seniorském MS. Dnes se připojil k národnímu týmu a dvěma góly pomohl k výhře 4:3p nad Ruskem. Gratulujeme!

10.5.2018

AZ Legendy na Globus Cupu

Za AZ legendy letos nastoupí mj.:
Robin Pavlas, Patrik Rimmel, Jan Daneček, Lukáš Daneček, Robert Říčka, Marek Sikora, Petr Prokop a Tomáš Urbánek.

9.5.2018

Sestava AZetu na Globus Cupu

Tým AZetu budou letost tvořit:
Jan Maruna (C), Radek Pořízek, Lukáš Bednář, Jakub Kotala, David Chroboček, Jakub Matai, Patrik Luža, Dominik Cihlář, Jan Bambula a Dominik Raška. V bráně bude Mirek Přibyl (Karviná).

9.5.2018

A tým zahajuje přípravu

V pondělí 30.4.2018 zahájí A tým AZetu svou letní přípravu. Podrobnosti o kádru a programu přineseme během dne v článku.

30.4.2018

Ondřej Bláha do AZetu

Dnes bylo zveřejněno první jméno z kádru AZetu pro příští sezonu. Staronovu posilou se stává 25letý brankář Ondřej Bláha, který už v minulé sezoně hostoval v Havířově z Č.Budějovic a odchytal 27 utkání. Odkaz na video ZDE.

27.4.2018

Mládež-začátek přípravy

Ve středu 25.4.2018 v podvečer se na svém prvním tréninku v rámci letní přípravy sešli hráči dorostu a juniorky. Podrobnosti přineseme v článku.

24.4.2018

Litvínov zachráněn, Dukla padá

Až poslední tedy 12. kolo baráže o extraligu rozhodlo o posledním účastníkovi příštího ročníku extraligy. Příslušnost mezi elitou uhájil Litvínov, naopak Jihlava po roce sestupuje do WSM ligy.
Konečná tabulka baráže:
1. K.Vary 20b.