Schůzka fanoušků s vedením klubu se uskuteční tento pátek 19. ledna od 18 hodin ve VIP prostorách Gascontrol Areny. Pivo zajištěno.

AZ Residomo Havířov vás zve na svůj VIII. reprezentační ples. Vstupenky již v předprodeji.

Detail zápasu

Liga mladších žáků 2006 (6.tř.) - 8.kolo so 21.10.09:15
HC Oceláři Třinec - AZ Residomo Havířov
(3:0, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Čmiel (Dorda), 15. Pohludka, 20. Sajdok (Cieslar), 23. Bielesz (Dorda), 33. Dorda (Solowski), 34. Šilhár (Solowski), 51. Pohludka (Šilhár) Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0.

HC Oceláři Třinec: Heczko (Jaworská) - Čmiel, Cipko, Byrtus, Solowski, Mikula - Kadlubiec "C", Švančara, Pohludka - Šilhár, Bielesz, Pavlík - Nowak, Sajdok, Dorda - Cieslar, Jaglař
AZ Residomo Havířov: Uhrin (od 40. Jirásek) - Jurček, Rylko, Knapík, Bortoli "A", Beleš, Polach - Jarolím, Hansel "C", Graněčný - Magera, Gnida, Kochanovszký - Šařec, Bryja, Kozačka - Tvrdý