Víkend bude patřit hokeji a soutěžím pro fanoušky

02.11.2017 | Martina Kotulová

Dvě domácí utkání za sebou odehrají naši hokejisté tento víkend. V sobotu 4. listopadu se od 17:30 představí ve 21. kole WSM ligy proti Třebíči a hned následující den, v neděli od 17:00, odehrají s Kladnem odložený zápas 11. kola. AZet zve fanoušky na hokejový víkend na stadionu, kde si pro ně připravil doprovodný přestávkový program se soutěžemi.

V sobotním zápase s Třebíči se bude o první přestávce po ledě prohánět Škoda Karoq, tentokrát i s pasažéry. Během první třetiny se vylosují dva permanentkáři, kteří si mohou užít jedinečný zážitek a projet se po ledě Gascontrol Arény v nové Škodě Karoq od Autodomu Vrána. Čísla vybraných permanentních vstupenek budou zveřejněny v druhé polovině první třetiny na světelné tabuli.

O druhé pauze si pak fanoušci zasoutěží o lístky na nedělní utkání s Kladnem, navíc s dovozem na stadion luxusním Porsche Boxster S. (na fotografii) Tímto vozem ho dovezeme další den z domova přímo před stadion.

V nedělním zápase proti Kladnu se na ledě o první přestávce odehraje exhibiční utkání naší mládeže. Fandit nadějím našeho klubu a vytvořit pro ně odpovídající kulisu přijďte 5 minut před začátkem druhé třetiny.

V druhé přestávce pak přijde řada na tradiční soutěž pro dospělé ve střelbě na branku o poukázku do CrossCafe a pivo z pivovaru Ostravar.