VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Pro sobotní zápas připraven bohatý doprovodný program

14.09.2017 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V sobotu v 17:30 vyjedou hokejisté AZetu ke svému prvnímu domácímu utkání WSM ligy 2017/2018 proti Č. Budějovicím. Kromě předpokládané kvalitní hokejové podívané je pro fanoušky připraven také bohatý doprovodný program.

V prodeji velký Bulletin

Již od 16 hodin bude před GC Arénou prodáván předzápasový bulletin. Letos je připraven v celobarevném provedení a opět se zajímavou náplní. Obsahuje např. exkluzivní rozhovor s ruskou posilou Viktorem Postnikovem, který odehrál téměř 100 zápasů v KHL. Navíc v každém bulletinu je voucher na 100,- Kč slevu na nákup fanouškovské šály v AZ Fanshopu (jedná se o ustřižitelný roh, který bude ve fanshopu při nákupu odstřižen a je platný do konce září). Fanoušek tak bude mít bulletin zdarma a ještě ušetří 60,- Kč při nákupu šály a to se vyplatí! :-)

Welcome drink pivovaru Ostravar

Pivovar Ostravar si jako nový partner havířovského hokeje ve spolupráci s klubem připravil pro fanoušky tuto akci: pro všechny permamentkáře velké pivo Ostravar Original zdarma a pro prvních 1.000 příchozích platících malé pivo Ostravar Original zdarma. Čtěte pozorně instrukce, jak pivo gratis jako welcome drink získat:

Prvních 1000 fanoušků starších 18 let dostane zdarma 0,3l piva. Pivo bude vydáváno oproti zápasové vstupence (ve stánku Ostravar před GC arénou), která bude po vydání piva označena. Na vyžádání je zájemce povinen ukázat občanský průkaz k prokázání toho, že dovršil 18 let věku.

Pro všechny majitele permanentek připravil Ostravar jako dárek 0,5 l piva zdarma. Výdej bude probíhat oproti speciálním kuponům ve stánku Ostravar před GC arénou. Tyto kupony bude vydávat hosteska pivovaru Ostravar ve venkovním stanu na viditelném místě. Na každou permanentku připadá jeden platný kupón. Vše bude probíhat ve stánku Ostravar, který bude speciálně přichystán před GC arénou. Jeho součástí bude i zastřešené posezeni.

Kromě piv zdarma bude ve stánku Ostravar samozřejmě možno pivo zakoupit a to jak před zápasem, tak v jeho průběhu. Klub v očekávání vyšší návštěvy reaguje na požadavky fanoušků a přidává další výdejní místo s pivem.

Soutěže pro fanoušky

Vstupenku na utkání a pivo obdrží v sobotu dva z fanoušků, kteří se na sociálních sítích zúčastnili soutěže ve Sdílení výzvy o 7.000 fanoušků FB profilu AZetu. Do soutěže se zapojilo několik stovek fanoušků. Dva výherci budou vylosováni v průběhu pátku a jejich jména budou oznámena na FB profilu klubu.

Proběhne také tradiční fanouškovská soutěž ve střelbě na bránu o zajímavé ceny. Ve druhé přestávce pak budou vyhlášeni výherci letní fotosoutěže „S AZetem na cestách“ a budou jim předány ceny (psali jsme ZDE).

Slavnostní zahájení utkání

Kromě všech těchto akcí proběhne slavnostně i zahájení zápasu s nástupem každého jednotlivého hráče na led a novou grafikou představování hráčů na světelné tabuli.

Pro zápas je prostě připravena spousta akcí a novinek. Především ale náš milovaný klub hraje poprvé této sezoně ligové utkání před domácím publikem, tak pojďme všichni fandit.

Vychutnejte si tuto pozvánku a přijďte svůj klub podpořit.